BLOKFLUIT-ENSEMBLES en -SOLISTEN

Er moeten genoeg ensembles in Nederland en BelgiŽ zijn en toch heb ik er op het internet maar een paar kunnen vinden. Weet je er een die nog niet in het rijtje staat, laat het ons even weten. Vind je het leuk om iets over je eigen ensemble te vertellen en heb je misschien een of meer leuke foto's, geef het door en je krijgt een plaatsje op deze blokfluitpagina's.


Blokfluitensemble Praetorius, Leiden
Sambuca ESMG Quadrivium, Eindhoven
Brisk Recorder Quartet, Amsterdam
Blokfluitensemble FEW, Wezep
Flauto Nuovo, Friesland
Blokfluitensembles Houtijn en La Mariposa
Blokfluitensemble 'En Bloc', Houten
The Royal Wind Music, Amsterdam
Blokfluitkwartet Capriola, Delft en omgeving
Red Rose Four, Utrecht
Trio AeroDynamic
Bassano Quartet
Black Intention
Blokfluitensemble Quintessens, Groningen
Lindeconsort, Waddinxveen
Trio aXolot, Amsterdam
Ensemble Oriana
Blokfluitkwintet Seldom Sene, Amsterdam
Blokfluitensemble FlŻtes ŗ Lek, Culemborg
Esito Ensemble, Enschede
Blokfluitkwartet Mazacrocha
Zephyrustrio
Voce Humana
The Early Byrds
PC Recorder Players, Schijndel
Block6 The Hague, Den Haag
Lagrime Consort, Amsterdam
Goedhout-ensemble, Leeuwarden
Duo Schifanoia

Andere ensembles met blokfluit:

Camerata Trajectina (Blokfluit: Saskia Coolen)
Trio da Fusignano, Utrecht (Blokfluit: Sascha Mommertz)
Ensemble Fortuna, Utrecht (Blokfluit: Jacqueline Dubach)
Ensemble Rossignol, Venray (Blokfluit: Alice Gort-Switynk)
Apollo Ensemble, Lelystad (Blokfluit: wisselende blokfluitspelers)
Duo NIHZ, Bornerbroek (Blokfluit: Sanna van Elst)
Rubato Appassionato (Blokfluit: Antonia Tejeda)
Ensemble Corona (Blokfluit: Heleen Gerretsen)
Aventure Ensemble (Blokfluit: Ita Hijmans, Marco Magalh„es en Fimitaka Saito)
Ensembl'Elaboratio (Blokfluit: Anne-Marije de Haas)
Trio Uccellini (Blokfluit: Vincent van den Ende)
Barokensemble Ferroforte, Alkmaar (Blokfluit: RaphaŽl Schulte, gastspeler)
Lotus Duo (Blokfluit: InÍs d'Avena)
Super Librum (Blokfluit: Jankees Braaksma)
Barokensemble Giardino Musicale (Blokfluit: Eva HarmuthovŠ)
Collegium Musicum Den Haag, Den Haag (Blokfluit: InÍs d'Avena en Susanne Dick)
Flora Consort, Andel (Blokfluit: Ine Blom en Bert Verschoor)
Grand Dťsir (Blokfluit: Anita Orme Della-Marta en Tobie Miller), Nederland/Zwitserland
Holland Baroque Society (Blokfluit: Dorothee Oberlinger)
The Scroll Ensemble (Blokfluit: Robert de Bree)
Barok Ensemble Kolibrie (Blokfluit: Irene Stolp, Debbie van den Berg en Judi Emmer)
The Great Charm (Blokfluit: Gudrun Herb en Baldrick Deerenberg)
Ensemble En Suite (Blokfluit: diverse)
Black Pencil (Blokfluit: Jorge Isaac)
La Cicala Baroque Ensemble (Blokfluit: InÍs d'Avena)
Me la Amargates Tķ Enesemble, Den Haag (Blokfluit: Doret Florentin)
Accademia Amsterdam, Amsterdam (Blokfluit: Onno Verschoor, HenriŽtte Bakker en Kees Hoek)
Seconda Pratica (Blokfluit: Nuno Atalia)
Radio Antiqua (Blokfluit: Isabel Favilla)
Giardino Musicale, Utrecht (Blokfluit: Eva HarmuthovŠ)
Ensemble Animť (Blokfluit: Gerlinde Neele en Annelore Neele)
Ensemble Odyssee (Blokfluit: Anna Stegmann)
Vredeborch Trio, Utrecht (Blokfluit: Pauline Schenkelaars)
Black Pencil, Utrecht (Blokfluit: Jorge Isaac)
Ensemble Electra (Blokfluit: Susanna Borsch)
Teun & Teun (Blokfluit: Teun Wisse), Utrecht
Duo Alicante, Venray (Blokfluit: Alice Gort-Switynk)
Orzo e Verde, Venray (Blokfluit: Alice Gort-Switynk)
Barokensemble La Soranza (Blokfluit: Elsa de Jong-Bunk en Hans Groen)
Tulipa Consort (Blokfluit: DaniŽl BrŁggen, Annelies Schraa)
Duo Passionate, Gouda (Blokfluit: Magda de Jong)
Duo De Goudse Greep, Gouda (Blokfluit: Magda de Jong)
Duo Baroque Bicolore (Blokfluit: Sonja Gruys)
Spark - the classical band (Blokfluit: Andrea Ritter en Daniel Koschitzki)
Jerboah (Blokfluit: Sarah Jeffery, Josephine Bode, Dodů Kis)
Theater Fluup (Blokfluit: Sarah Jeffery)
Matildeís babyconcerten (Blokfluit: Matilde Castro)

Middeleeuwse muziek en folkgroepen met blokfluit:

Dapper's Delight (Blokfluit: Susanna Borsch)
Folkgroep DrieŽrlei, Andel (Blokfluit: Ine Blom en Bert Verschoor)
Folkcorn, Wageningen (Blokfluit: Laurens van der Zee)
Kapriol'!, Haulerwijk (Blokfluit: Marita Kruijswijk)
Marianta, Haulerwijk (Blokfluit: Marita Kruijswijk)
Kajto, Haulerwijk (Blokfluit: Marita Kruijswijk)
Duo NoordWest (Blokfluit: Els Doekes)
Volksmuziekgroep Schraapstaal (Blokfluit: Marieke van Leersum)
Wronghel & Wei (Blokfluit: Helma Hartman en Maria Karsten)
Carole et Brullare (Blokfluit: Helma Hartman)

Blokfluitisten:

Kees Otten, overleden op 25 september 2008
Saskia Coolen, Utrecht
Sabine d'Hont, Arnhem
Ronald Moelker, Enschede
Pieter-Jan Belder
Erik Bosgraaf, Hilversum
Jorge Isaac
Paul Weeren
InÍs d'Avena
Victoria Nair Price
MarŪa MartŪnez Ayerza
Paulus Vis, Alkmaar
Sonja Gruijs
Jacob Lodico, Den Haag
Eric Fennis, Amersfoort
Alice Gort-Switynk, Venray
Dinie Goedhart, Foudgum
Marco Magalh„es
Yvonne Rietbergen
Anna Stegmann
Hilde de Wolf
Susanna Borsch
Anneke Hoekman
Kyuri Kim
Saartje Schrage, Utrecht
Thomas Triesschijn, Den Haag
Teresa Matias, Amsterdam
Teun Wisse, Utrecht
Dodů Kis
Sarah Jeffery, Amsterdam
Gudrun Herb
Paul van der Voort
Yi-Chang Liang
Saskia Teunisse, Bodegraven
Brechtje Roos, Den Haag
Evelien Wolting, Tilburg
Dianne Heijstee
Robert de Bree
Ton Le Coultre
Magda de Jong, Gouda
Lucie Horsch, Amsterdam
Verena Barie, Amsterdam
Stephan Esmeijer, Zeist
Francesca Clements, Amsterdam
Remy Schreuder
Thiemo Wind
, Houten

En uit de ons omringende landen:



Flanders Recorder Quartet 'Vier op 'n Rij', BelgiŽ
Flauto Dolce, Gent, BelgiŽ
Ensemble O Felici, BelgiŽ
Blokfluittrio Aquil'AlterA, BelgiŽ
Ensemble Apsara (Blokfluit: Ines Rasbach en Tomma Wessel), BelgiŽ
Tomma Wessel, BelgiŽ
B-FIVE blokfluitconsort, Belgie internationaal
Katelijne Lanneau, BelgiŽ
Sospiri Ardenti (Blokfluit: Geert van Gele), BelgiŽ
Quadrivium (Blokfluit: Geert van Gele), BelgiŽ
Oude-Muziek-Ensemble Ardalus (Blokfluit: Karen Ketels en Benoit Laurent), BelgiŽ
Karen Ketels, BelgiŽ
La Petite Bande (Blokfluit: diverse), Leuven, BelgiŽ
Ensemble Mezzaluna, BelgiŽ internationaal
Ensemble Cannamella, BelgiŽ
Geert van Gele en Geerts blog, BelgiŽ
Patrick Denecker en CV op Muziekcentrum Vlaanderen, BelgiŽ
La Caccia, BelgiŽ
RedHerring (Blokfluit: Patrick Denecker en Ruth van Killegem), BelgiŽ
Jan van Hoecke, BelgiŽ
Per Flauto (Blokfluit: Bart Coen), BelgiŽ
Ensemble La Novella (Blokfluit: Uri Dror), BelgiŽ
Nathalie Fransen, BelgiŽ
Florian Heyerick, BelgiŽ
Koen Dieltiens, BelgiŽ
Blok C (Blokfluit: Pieter Campo), BelgiŽ
Ensemble Sarada, Schoten, BelgiŽ
Ensemble Bradamante (Blokfluit: Rachel Heymans en Anne-Catherine Gosselť), BelgiŽ
La Roza Enflorese (Blokfluit: Bernard Mouton), BelgiŽ
Jan de Vlieger, BelgiŽ
Les Abbagliati, BelgiŽ (Blokfluit: Dimos de Beun)
More Maiorum, BelgiŽ (Blokfluit: Paulina Van Laarhoven)
Ensemble The Quest, BelgiŽ (Blokfluit: Nadia Bierinckx)
Manus, BelgiŽ (Blokfluit: Nadia Bierinckx)
Dimos de Beun, Brugge, BelgiŽ
Ensemble Respiro, West-Vlaanderen, BelgiŽ
Studio Blokfluit, Brasschaat, BelgiŽ
Ensemble Laterna Magica, BelgiŽ (Blokfluit: Nathalie Houtman en Laura Pok)

Middeleeuwse muziek en folkgroepen met blokfluit:

AmoRRoma (Blokfluit: Jowan Merckx), BelgiŽ. CD: Chants d'Amour & de Mort en Wallonie
Bob, Frank en Zussen (Blokfluit: Frank en Gina Claessens, Philippe Lardinois), Mortsel, BelgiŽ
Boreas en Boreas (Blokfluit: Martina Diessner en Mieke Van Loo), BelgiŽ
Folkrockband Et Encore (Blokfluit: Fanny Vancoilly), Deerlijk, BelgiŽ
Folkgroep Rustling Cane (Blokfluit: Liesbeth Michiels), Lommel, BelgiŽ
Steuks (Blokfluit: Erik Corsmit), Heist-op-den-Berg, BelgiŽ
't Kliekske (Blokfluit: Oswald Tahon), Kester , BelgiŽ
Te FÍte (Blokfluit: Hein Lesage), BelgiŽ
TradiVar (Blokfluit: Mark Baekelandt), Rumbeke, BelgiŽ
Ensemble Les Pantalons (Flageolet en blokfluit: Aline Hopchet), Mortsel, BelgiŽ
Aline Hopchet, Mortsel, BelgiŽ
Il Nostromo del Sogno (Blokfluit: Katelijne Lanneau), Borgerhout, BelgiŽ


BlockflŲtenorchester und Ensembles, Duitsland
Das BlockflŲtenconsort Dortmund, Duitsland
Bremen Recorder Touring Company, Duitsland
Freunde der Floetenmusik, Reinheim, Duitsland
Syker BlockflŲtenorchester, Duitsland
Bremer BlockflŲtenensemble, Duitsland
Grenadill - BlockflŲten-X-tett, Dortmund, Duitsland
Melancht(h)Ųne, Dortmund, Duitsland
Flautando KŲln, Duitsland
Trio Vertical Total, Duitsland
Ensemble FlŻte Harmonique, Hannover, Duitsland
Ensemble Dreiklang, Berlin, Duitsland
Quartet New Generation, Duitsland
Chalilio BlockflŲtenensemble, Duitsland
Ensemble Dreiklang, Berlin, Duitsland
La Capriola (Blokfluit: Joachim Arndt en Angela Hug), Duitsland
Ensemble Il pomo dīoro (Blokfluit: Joachim Arndt, Angela Hug en Sven Schwannberger), Duitsland
Ursula Schmidt-Laukamp, Duitsland
Markus Zahnhausen en MŁnchen Barock, Duitsland
Eva Schieffer, Duitsland
Dorothee Oberlinger, Duitsland
Capella de la Torre (Blokfluit: Birgit Bahr), Wolfsburg, Duitsland
Ensemble La Meraviglia (Blokfluit: Vera Petry), Berlijn, Duitsland
Melothesia Ensemble (blokfluit: Kristen Christmann), Duitsland
Boreas Quartett Bremen, Duitsland
Los temperamentos (Blokfluit: Anninka Fohgrub), Duitsland
Ensemble Afflato (Blokfluit: Anne-Katrin Sandmann en Miho Shirai), Duitsland
Stefan Temmingh, MŁnchen, Duitsland
Il Giratempo (Blokfluit: Maximilian Volbers), Duitsland
Ensemble Ambra (Blokfluit: Constanze Gellissen & Dina Grossmann), KŲln, Duitsland


Orchestra Italiana di Flauti Dolci en Orchestra Italiana di Flauti Dolci, ItaliŽ
Kees Boeke, Pergine Valdarno, ItaliŽ
David Bellugi, ItaliŽ
Pedro Sousa Silva, ItaliŽ
Lorenzo Cavasanti, ItaliŽ
Giovanni Toffano, ItaliŽ
Cesar Villavicencio
Seiko Tanaka en Daniele Bragetti, Milaan, ItaliŽ


Wirral Recorder Orchestra, Engeland
Hampshire Recorder Sinfonia, Engeland
North East Recorder Orchestra, Engeland
Peregrine Recorder Orchestra, Engeland
Heart of England Recorder Orchestra, Engeland
National Youth Recorder Orchestra, Engeland
Scottish Recorder Orchestra, Engeland
Berkshire Recorder Consort, Engeland
Willobie Consort, Engeland
Fontanella, Engeland
Owen Morse-Brown, Engeland
Jill Kemp, Engeland


BlokkflÝytistene Uranienborg, Noorwegen


Ensemble Flautino (Blokfluit: Kristine West), Stockholm, Zweden
Duo Capricci (Blokfluit: Ida HŲŲg), Zweden


Michala Petri, Denemarken


Antůnio Carrilho, Portugal
A Imagem da Melancolia, Portugal


Dionysus Consort, Spanje
Lobke Sprenkeling, Valencia, Spanje
Trivium / Pange Lingua (Blokfluit: Lobke Sprenkeling), Valencia, Spanje
Mens Innovata (Blokfluit: BŠrbara Sela), Spanje
Rubato Appassionato (Blokfluit: Antonia Tejeda Barros), Spanje
Mala Punica (Blokfluit: Pedro Memelsdorf), Spanje


Trio Quazzipi, Frankrijk
Doulce Mťmoire, Frankrijk
Capriccio Stravagante, Frankrijk (Blokfluit: Julien Martin)
Ensemble Rťsonances (Blokfluit: Marine SablonniŤre en Julien Martin), Frankrijk
Julien Martin, Frankrijk
Eva Maria Schieffer, Frankrijk
Zlabya (Blokfluit: Laure Gagnon), Frankrijk
Il Delirio Fantastico (Blokfluit: Virginie Botty), Frankrijk
Ensemble Les Contre-Sujets (Blokfluit: Samuel Rotsztejn) Parijs, Frankrijk
Ensemble Correspondances, Frankrijk


Grand Dťsir (Blokfluit: Anita Orme Della Marta, Zwitserland
Maurice Steger, Zwitserland
Ensemble Aurion (Blokfluit: Timea Nagy), Geneve, Zwitserland


Quadriga Consort (Blokfluit: Karin Silldorf), Wenen, Oostenrijk
Ensemble Mikado, Wenen, Oostenrijk
Ji-Sun Kim, Wenen, Oostenrijk


Bianco Fiore, Gdansk, Polen


Recorder Orchestras of the World

Deze pagina is een onderdeel van de Nederlandse Blokfluitpagina

Reacties zijn welkom bij de webmaster: anton@blokfluitpagina.nl