BLOKFLUITCONCERTEN

Om een goed overzicht te krijgen van concerten van blokfluitensembles en andere muziekgroepen waar een blokfluitspeler in meespeelt, zijn wij begonnen met het inventariseren van de groepen en hun concerten in Nederland en België. Zo kan iedereen zien of er bij hem of haar in de buurt een interessant concert wordt gegeven.
Klik op de link naar de betreffende groep of neem contact op met de concertzaal voor meer informatie over het concert.
Wil je een concert of een nieuwe groep opgeven, stuur dan een e-mailbericht naar de redactie: Herman Kaldewaij, e-mailadres: hermank@blokmuz.nl.


MAART 2019 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 01-03-2019 - Cohda Kwartet - Leegkerk - Kerk, Leegeweg 38 - 20:00
  • 01-03-2019 - Lucie Horsch (met Academy of Ancient Music) - Heerlen - Theater Heerlen, Burgemeester van Grunsvenplein 145 - 20:30 uur
  • 02-03-2019 - Aventure Ensemble (Colloquium 'Searching for Sound' en Concert 'Totdat de wachter heeft gezongen') - Amsterdam - Orgelpark, Gerard Brandtstraat 26 - 14.15 uur: Colloquium èn 16:30 uur Concert
  • 02-03-2019 - Tom Beets en Stefano Bagliano - Nordhorn, Duitsland (blockfloetenfestival) - Kulturhaus NIHZ, Mittelstrasse 13 - 19:30 uur
  • 02-03-2019 - Lucie Horsch (met Academy of Ancient Music) - Rotterdam - De Doelen, Schouwburgplein 50 - 20:00 uur
  • 03-03-2019 - Altegaer (Marita Kruijswijk) - Santpoort-Zuid - Ruïne van Brederode, Velserenderlaan 2 - 11:00 uur
  • 03-03-2019 - Talya Morad - Nordhorn, Duitsland (blockfloetenfestival) - Kulturhaus NIHZ, Mittelstrasse 13 - 12:30 uur
  • 03-03-2019 - Lucie Horsch (met Academy of Ancient Music) - Amsterdam - Muziekgebouw aan ‘t IJ, Piet Heinkade 1 - 15:00 uur
  • 03-03-2019 - Drora Bruck, Duo NIHZ en festivalensemble - Nordhorn, Duitsland (blockfloetenfestival) - Kulturhaus NIHZ, Mittelstrasse 13 - 18:00 uur
  • 07-03-2019 - Voorspeelavond Blokfluit - Amsterdam - Conservatorium, Sweelinckzaal, Oosterdoksdade 151 - 19:30 uur
  • 07-03-2019 - Lucie Horsch (met Alexandra Nepomnyashchaya) - Oosterbeek - Vredebergkerk, Van Toulon van der Koogweg 3 - 20:00 uur
  • 10-03-2019 - Blokfluitensemble FEW (medewerking kerkdienst) - Wezep - Pauluskerk, Van Limburg Stirumlaan 18 - 09:30 uur
  • 10-03-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Ewijk - Slot Doddendael, Binnenweg 2 - 15:00 uur
  • 10-03-2019 - Ronald Moelker, blokfluit Niels Bijl, saxofoon (Confluence) - Zuidlaren - Synagoge - 15:00 uur
  • 14-03-2019 - The Counterpoints (Thomas Triesschijn) - Middelburg - Oostkerk, Oostkerkplein 1 - 20:00 uur
  • 14-03-2019 - Vrijstatig Volkje (Marita Kruijswijk) - Haule - Dorpshuis de Mande, Dorpsstraat 57 - 19:30 uur
  • 14-03-2019 - Erik Bosgraaf (met Nederlands Kamerkoor “Vergeten”) - Ede - Cultura, Molenstraat 45 - 20:15 uur
  • 15-03-2019 - The Royal Wind Music (Notre maistre et bon pere) - Rotterdam - Pro Rege, Oudedijk 113 - 20:00 uur
  • 15-03-2019 - Erik Bosgraaf (met Nederlands Kamerkoor “Vergeten”) - Alkmaar - Grote Sint Laurenskerk, Koorstraat 2 - 20:15 uur
  • 16-03-2019 - The Royal Wind Music (Notre maistre et bon pere) - Leeuwarden - Waalse kerk, Grote Kerkstraat 222 - 16:00 uur
  • 16-03-2019 - Erik Bosgraaf (met Nederlands Kamerkoor “Vergeten”) - Utrecht - Tivoli Vredenburg, Vredenburgkade 11 - 20:00 uur
  • 17-03-2019 - The Counterpoints (Thomas Triesschijn) - Schiermonnikoog - Ontmoetingscentrum, Langestreek 23 - 14:00 uur
  • 17-03-2019 - La Cicala Baroque Ensemble (Inês d’Avena: “Naples 1759”) - Wijchen - Protestantse Kerk De Schakel, Paus Pius XIIstraat 85 - 14:00 uur
  • 17-03-2019 - Trio Het Ongerief (Lydia Nagel) - Leiden - Theatercafé Scheltema, Theaterzaal, Marktsteeg 1 - 14:30 uur
  • 17-03-2019 - Ensemble Oriana (Anneke Hoekman) - Limbricht - Salviuskerkje, Bovenstraat 52 - 15:00 uur
  • 17-03-2019 - The Royal Wind Music (Notre maistre et bon pere) - Maastricht - Cellebroederskapel, Cellebroedersstraat 4 - 16:00 uur
  • 17-03-2019 - Erik Bosgraaf (met Nederlands Kamerkoor “Vergeten”) - Groningen - De Oosterpoort, Trompsingel 27 - 20:15 uur
  • 18-03-2019 - Duo NoordWest - Utrecht - Moira, Wolvenstraat 10 - 19:00 tot 22:00 uur dubbelworkshop Zweedse dans 2, maaltijd vanaf 18:15
  • 20-03-2019 - Erik Bosgraaf (met Nederlands Kamerkoor “Vergeten”) - Kerkrade - Theater Kerkrade, Theaterplein 30 - 20:00 uur
  • 21-03-2019 - Ton Le Coultre (Muziekavond voor solisten en kleine groepjes) - Peize - Studio Bon Ton, Lageweg 6 - 20:00 uur
  • 21-03-2019 - Erik Bosgraaf (met Nederlands Kamerkoor “Vergeten”) - Amsterdam - Muziekgebouw aan 't IJ, Grote Zaal, Piet Heinkade 1- 20:15 uur
  • 22-03-2019 - Erik Bosgraaf (met Nederlands Kamerkoor “Vergeten”) - Enschede - Grote Kerk, Oude markt 32 - 20:00 uur
  • 23-03-2019 - Duo Passionate (Magda de Jong, lenteconcert) - Zwammerdam - Dorpskerk, Kerkplein 5 - 16:00 uur
  • 23-03-2019 - The Royal Wind Music (Notre maistre et bon pere) - Enschede - Lasonderkerk, Lasondersingel 102 - 17:00 uur
  • 24-03-2019 - Altegaer (Marita Kruijswijk) - Wijk aan Zee - Natuurvriendenhuis Banjaert, Rothestraat 53a - 10:30 uur
  • 24-03-2019 - Erik Bosgraaf (met Nederlands Kamerkoor “Vergeten”) - Den Haag - Nieuwe Kerk, Spui 175 - 15:00 uur
  • 30-03-2019 - Blokfluitkwintet Seldom Sene (The Seldom Collection) - De Waal, Texel - Waalder Kerk, Hogereind - 16:00 uur
  • 30–03-2019 – Sacha Mommertz (Matthäus Passion) – Vianen – Grote Kerk, Voorstraat 110 – 19:30 uur
  • 31-03-2019 - Duo Passebien (Sabine d'Hont) - Oosterbeek - Remonstrantse Kerk, Wilhelminastraat 10 - 15:00 uur
  • 31-03-2019 - Ronald Moelker (de blokfluit in de 17e en 18e eeuw) - Oude kerk - 'de Kluntjespot', Wolinkweg 19 - 15:30 uur
  • 31-03-2019 - Brisk Recorder Quartet (Canção) - Zuiderwoude - Kerk, Zuiderwouder Dorpsstraat 1 - 16:00 uur
  • 31-03-2019 - Blokfluitkwintet Seldom Sene (The Seldom Collection) - Almere - Kunstlinie, Esplanade 10 - 16:00 uur
  • 31-03-2019 - Quercus blokfluitkwintet en Amarill's sunshine - Beek-Ubbergen (bij Nijmegen) - Witte kerkje, Rijksstraatweg 38 - 16 uur

België

  • 10-03-2019 - Duo NoordWest - Watermaal Bosvoorde (Brussel) - “Salle du Parvis”, Avenue des Archiducs 68 - 13:30 tot 19:30 uur workshop Zweedse dans + BAL
  • 15-03-2019 - Folkrockband Et Encore - Oostrozebeke (Meulebeke) - Café Den Biechtstoel, Veldstraat 78 -20:00 uur
  • 16-03-2019 - Folkrockband Et Encore (Irish Night) - Stasegem - zaal de Zuiderkouter, Speltstraat - 20:30 uur
  • 16-03-2019 – Bob, Frank en Zussen – Ekeren – Tracé (station), Veltwijcklaan 222 – 20:30 uur
  • 16-03-2019 – Folkgroep Donder in ’t hooi (Mieke van Loo) – Knokke – Tracks @ Tr@vellers, Maurice Lippensplein 6 – 20:30 uur
  • 27-03-2019 - Ensemble Isabella (Marie Verstraete, If all the world were paper) - Antwerpen - Museum Vleeshuis, Vleeshouwersstraat 38 - 14:30 uur
  • 27-03-2019 – Tomma Wessel (met anderen) – Lille (Rijsel, Frankrijk) – Opéra de Lille, Rue des Bons Enfants 2 – 18:00 uur
  • 30-03-2019 – Bob, Frank en Zussen (CD-presentatie) – Belsele – Muziekclub ‘t Ey , Koutermolenstraat 6B – 21:00 uur


APRIL 2019 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 01-04-2019 - Vrijstatig Volkje (Marita Kruijswijk) - Appelscha - Boerestreekplein - vanaf 15:00 uur
  • 03-04-2019 - Black Pencil (Totaliter Aliter) - Eindhoven - Muziekgebouw Frits Philips, Kleine Zaal, Heuvel 140 - 20:15 uur
  • 04-04-2019 - Sarah Jeffery (Klassifest, met anderen) - Amsterdam - Paradiso, Weteringschans 6-8 - 20:00 uur
  • 04-04-2019 - Black Pencil (Totaliter Aliter) - Amsterdam - Concertgebouw, Kleine Zaal, Concertgebouwplein 10 - 20:15 uur
  • 05-04-2019 - Vrijstatig Volkje (Marita Kruijswijk) - Oosterwolde - basisschool de Toekan, Weemeweg 14 - 10:00 uur
  • 06-04-2019 - Trio Het Ongerief (Lydia Nagel) - Lisse - Het Huys Dever, Heereweg 349-A - 20:00 uur
  • 07-04-2019 - La Cicala Baroque Ensemble (Inês d’Avena: Naples 1759) - Wijchen - De Schakel, Pius XII straat 85 - 14:00 uur
  • 07-04-2019 - Folkband 'aeLiXihr' (met Wendy Wouters, blokfluit) - Westervoort - Huize Vredenburg, Klapstraat 112 - 14.00 uur
  • 07-04-2019 – Ensemble Rossignol (Ik zou zo graag…) – Beek-Ubbergen – Huis Wylerberg, Rijksstraatweg 178 – 14:00 uur
  • 07-04-2019 - Erik Bosgraaf (met Cordevento) - Spijkkenisse - Theater de Stoep, Theaterplein 1 - 15:00 uur
  • 07-04-2019 - Blokfluitensemble FEW (Passieconcert) - Geldrop - Centrum Hofdael, Molenstraat 23 - 15:00 uur
  • 07-04-2019 - Ensemble Ibera Auri - Amsterdam - Amstelkerk (Les Goûts Réunis), Amstelveld 10 - 16:00 uur
  • 08-04-2019 - Lindeconsort - Hoek - Hervormde Kerk, Langestraat 6 - 16:00 uur
  • 11-04-2019 - Voorspeelavond Blokfluit - Amsterdam - Conservatorium, Sweelinckzaal, Oosterdoksdade 151 - 19:30 uur
  • 13-04-2019 - Brisk Recorder Quartet (Cançao) - Zuiderwoude - Kerk, Zuiderwouder Dorpsstraat 1 - 16:00 uur
  • 13-04-2019 - Barokensemble Giardino Musicale (Eva Harmuthová) - Harderwijk - Grote Kerk, Kerkplein 1 - 20:00 uur
  • 14-04-2019 - Erik Bosgraaf (triosonates Telemann) - Peize - Kerk van Peize, Kerkstraat 2 - 15:30 uur
  • 14-04-2019 - Hester Groenleer - Leiden (Herdenking Leids Beraad Jodenvervolging) - Marekerk, Lange Mare 48 - 19:30 uur
  • 17-04-2019 - Coprario Consort (Saartje Schrage) - Den Haag - Kloosterkerk, Lange Voorhout 4 - 12:45 uur
  • 19-04-2019 - Blokfluitensemble FEW (medewerking Passiedienst) - Wezep - Kruiskerk, Kerkweg 6 - 19:30 uur
  • 21-04-2019 - Vrijstatig Volkje (Marita Kruijswijk) - Appelscha (Paasmarkt) - Boerestreekplein - vanaf 15:00 uur
  • 22-04-2019 - The Counterpoints (Thomas Triesschijn) - Ophemert - Kasteel Ophemert, Dreef 2 - 15:00 uur
  • 25-04-2019 - Brisk Recorder Quartet (Brisk op Donderdag, Altijd over de liefde) - Amsterdam - Waalse Kerk, Walenpleintje 159 - 20:15 uur
  • 28-04-2019 - Elecutio Consort (Anneke Hoekman, Prachtige Parels) - Leek - Grand Café Borg Nienoord, Nienoord 1 - 14:30 uur
  • 28-04-2019 - Sarah Jeffery (Team Recorder: Live) - Amsterdam - Splendor, Nieuwe Uilenburgerstraat 116 - 15:00 uur

België

  • 05-04-2019 - Ensemble The Quest (Nadia Bierinckx) - Londerzeel - VZW Leireken, Brouwerijstraat 29 - 20:30 uur
  • 06-04-2019 - Zefiro Torna (Jowan Merckx, onder meer blokfluiten) - Dilbeek - Cultureel Centrum Westrand, Kamerijklaan 46 - 20:30 uur
  • 07-04-2019 – Bob, Frank en Zussen – Antwerpen – Buurthuis de Reus, Lange Leemstraat 94 – 20:30 uur
  • 26-04-2019 - Zefiro Torna (Jowan Merckx, onder meer fluiten) - Antwerpen - Singel, Blauwe Zaal, Desguinlei 25 - 20:00 uur
  • 26-04-2019 – Bob, Frank en Zussen – Lier – Steinerschool, Mallekotstraat 43 – 20:30 uur
  • 27-04-2019 - Folkrockband Et Encore - Langemark - Jeugdhuis De Flodder, Boezingestraat 51 - 20:00 uur


MEI 2019 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 01-05-2019 - The Counterpoints (Thomas Triesschijn) - Den Haag - Kloosterkerk, Lange Voorhout 4 - 12:30 uur
  • 05-05-2019 - Erik Bosgraaf (met Cordevento) - Burgum - Kruiskerk, Nieuwstad 5 - 15:00
  • 07-05-2019 - Gerrieke Verheij - Noordwijk - Oude Jeroenskerk, Voorstraat 44 - 12:30 uur
  • 08-05-2019 - Doulce Mémoire (Denis Raisin Dadre) - Rotterdam - Laurenskerk, Grotekerkplein 15 - 20:30 uur
  • 09-05-2019 - Voorspeelavond Blokfluit - Amsterdam - Conservatorium, Sweelinckzaal, Oosterdoksdade 151 - 19:30 uur
  • 09-05-2019 - Doulce Mémoire (Denis Raisin Dadre) - Amsterdam - Waalse Kerk, Walenpleintje 159 - 20:00 uur
  • 10-05-2019 - Doulce Mémoire (Denis Raisin Dadre) - Deventer - Penninckshuis, Brink 89 - 20:15 uur
  • 11-05-2019 - Lucie Horsch (met Musici van het Concertgebouworkest) - Amsterdam - Muziekgebouw aan ’t IJ (IJ-Salon), Piet Heinkade 1 - 14:15 uur
  • 11-05-2019 - Doulce Mémoire (Denis Raisin Dadre) - Haarlem - Doopsgezinde Kerk, Frankestraat 24 - 16:00 uur
  • 12-05-2019 - Blokfluitensemble FEW (medewerking Kerkdienst) - Berkum, Zwolle - De Hoofdhof, Kerkweg 26 - 09:30 uur
  • 12-05-2019 - Doulce Mémoire (Denis Raisin Dadre) - Utrecht - Geertekerk, Geertekerkhof 23 - 16:30 uur
  • 15-05-2019 - Ton Le Coultre (Muziekavond blokfluitgroepen) - Peize - Kerk van Peize, Kerkstraat 2 - 20:00 uur
  • 18-05-2019 - Vrijstatig Volkje (Marita Kruijswijk) - Gorredijk, Frislandfair - Streekmarkt, Centrum, Stationsweg - Hoofdstraat - vanaf 11:00 uur
  • 18-05-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Boxtel - Protestantse Kerk, Clarissenstraat 18 - 16:00 uur
  • 19-05-2019 - Vrijstatig Volkje (Marita Kruijswijk) - Gorredijk, Frislandfair - Streekmarkt, Centrum, Stationsweg - Hoofdstraat - vanaf 11:00 uur
  • 19-05-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Muiderberg - Concert aan Zee, Kerkpad 2 - 15:00 uur
  • 22-05-2019 – Ensemble Rossignol (Ik zou zo graag…) – Schiedam – Foyer Theater aan de Schie, Stadserf 1 – 12:15 uur
  • 25-05-2019 - Ton Le Coultre (Muziekmiddag jeugdleerlingen) - Peize - Kerk van Peize, Kerkstraat 2 - 15:30 uur
  • 26-05-2019 - Blokfluitkwintet Seldom Sene (met Klaartje van Veldhoven) - Doornenburg - Kasteel Doornenburg, Kerkstraat 27 - 15:00 uur
  • 28-05-2019 - Duo Alicante (met Alice Gort-Switynk, zang en blokfluiten) - Amsterdam - Thomaskerk, Prinses Irenestraat 36 - 12:30 uur

België

  • 02-05-2019 - Ensemble The Quest (Nadia Bierinckx) - Merksem, Antwerpen - Zaal Bart, Sint-Bartholomeüsstraat 9 - 20:00 uur
  • 03-05-2019 – Folkgroep Donder in ’t hooi (Mieke van Loo) – Sijsele – Cultuurfabriek, Stationsstraat 22 – 21:30 uur, Folkbal vanaf 19:00
  • 04-05-2019 – Folkgroep Donder in ’t hooi (Mieke van Loo) – Staden, Roeselare – Cultureel Centrum ‘t Swok, Ooststraat 4a – 19:00 uur Folkbal
  • 06-05-2019 – Zefiro Torna (Jowan Merckx, blokfluiten) – Mechelen (Festival van Vlaanderen – Manufactuur de Wit, Schoutetstraat 7 – 20:15 uur
  • 07-05-2019 – Zefiro Torna (Jowan Merckx, blokfluiten) – Mechelen (Festival van Vlaanderen – Manufactuur de Wit, Schoutetstraat 7 – 19:00 uur
  • 11-05-2019 – Folkgroep Donder in ’t hooi (Mieke van Loo) – Staden, Roeselare – Cultureel Centrum ‘t Swok, Ooststraat 4a – 19:30 uur Folkbal
  • 11-05-2019 – Ensemble Respiro (Barok meets Folk) – Zwevegem – Sint-Pauluszaal, Italiëlaan 6 – 20:00 uur
  • 12-05-2019 - RedHerring (Patrick Denecker) - Antwerpen - Begijnhofkerk, Rode Straat 39 - 15:00 uur
  • 18-05-2019 – Boreas (Folkbal) – Knesselare – Gemeentelijke Feestzaal, Kloosterstraat 42 – 20:00 uur
  • 19-05-2019 - Duo NoordWest - Watermaal Bosvoorde (Brussel) - “Salle du Parvis”, Avenue des Archiducs 68 - 13:30 tot 19:30 uur workshop Zweedse dans + BAL
  • 29-05-2019 – La Caccia (Patrick Denecker) – Antwerpen (Woensdagklanken) – Vleeshuis, Vleeshouwersstraat 38 – 14:30 uur


JUNI 2019 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 06-06-2019 - Voorspeelavond Blokfluit - Amsterdam - Conservatorium, Sweelinckzaal, Oosterdoksdade 151 - 19:30 uur
  • 08-06-2019 - Cambiamento Musicale - Tholen - Oude Stadhuis, Hoogstraat 12 - 15:30 uur
  • 08-06-2019 - The Counterpoints (CD - presentatie) - Amsterdam - Waalse Kerk, Walenpleintje 159 - 20:15 uur
  • 12-06-2019 - Ensemble Rossignol - Zoetermeer - Oude Kerk, Dorpsstraat 59 - 12:45 uur
  • 21-06-2019 - Erik Bosgraaf (met Israel Golani en Robert Smith) - Bennebroek - Nederlands Hervormde Kerk, Binnenweg 67 - 20:00 uur
  • 22-06-2019 - Cambiamento Musicale - Hekendorp - Kerkgebouw “God is Liefde”, Goejanverwelle 48 - 16:00 uur
  • 22-06-2019 - Erik Bosgraaf (met Cordevento) - Schipluiden - Kerkje ‘t Woudt, ’t Woudt 25 - 20:00 uur
  • 27-06-2019 - Brisk Recorder Quartet (Brisk op Donderdag, Canção) - Amsterdam - Portugese Synagoge, Mr. Visserplein 3 - 20:00 uur
  • 29-06-2019 - Cambiamento Musicale - Scheveningen - Eben Haëzerkerk, Nieuwe Laantjes 120 - 16:00 uur

België

  • 04-06-2019 – Folkgroep Donder in ’t hooi (Concert “wervelwind”) – Gentbrugge – De vierde zaal, Driebeekstraat 2 – 20:00 uur
  • 26-06-2019 – Ensemble Cannamella – Antwerpen (Woensdagklanken) – Vleeshuis, Vleeshouwersstraat 38 – 14:30 uur


2e HALFJAAR 2019 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 13-07-2019 - Imbue Folk (Remy Schreuder) - Heeswijk Dinther - Mystical Fantasy Fair, Rukven 3 - vanaf 10:00 uur
  • 14-07-2019 - Imbue Folk (Remy Schreuder) - Heeswijk Dinther - Mystical Fantasy Fair, Rukven 3 - vanaf 10:00 uur
  • 20-07-2019 - Ronald Moelker blokfluit, Stef Tuinstra orgel - Enkhuizen - Zuiderkerk - 15:00 uur
  • 04-08-2019 - Vrijstatig Volkje (Marita Kruijswijk) - Appelscha (Zomerfair) - Opleidingscentrum Lichtfontein, Vaart Zuidzijde 120 - 14:00 uur tot 19:00 uur
  • 10-08-2019 - Vrijstatig Volkje (met vele anderen) - Enkhuizen (Maritiem Festival) - Zuiderzeemuseum, Sluisweg 1 - 10:00 uur tot 17:00 uur
  • 11-08-2019 - Vrijstatig Volkje (met vele anderen) - Enkhuizen (Maritiem Festival) - Zuiderzeemuseum, Sluisweg 1 - 10:00 uur tot 17:00 uur
  • 24-08-2019 - Erik Bosgraaf (met Cordevento) - Utrecht (Festival Oude Muziek) - TivoliVredenburg, Zaal Herz, Vredenburgkade 11 - 11:00 uur
  • 31-08-2019 - Duo Passionate (Magda de Jong) - Gouda - Sint Janskerk, Achter de kerk 2 - 16:00 uur
  • 07-09-2019 - Ensemble Rossignol (Ik zou zo graag…) - Vlieland - Sint Nicolaaskerk (concert bij kaarslicht), Kerkplein 7 - 20:30 uur
  • 08-09-2019 - Altegaer (Marita Kruijswijk) - Culemborg - Grote of Sint Barbarakerk, Grote kerkstraat 2-4 - 12:00 uur
  • 04-10-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Balk - It Breahûs (Muziek aan de Luts), Van Swinderenstraat 6 - 20:30 uur
  • 05-10-2019 - Blokfluitkwintet Seldom Sene (Delight in musicke) - Ede - Edesche Concertzaal, Amsterdamseweg 9 - 20:00 uur
  • 05-10-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Baarn - Paaskerk, Oude Utrechtse weg 4 - 20:15 uur
  • 06-10-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Harlingen - Doopsgezinde kerk, Zoutsloot 50 - 12:00 uur
  • 06-10-2019 - Altegaer (Marita Kruijswijk) - Wijk aan Zee - Julianakerkje, Voorstraat - 12:30 uur
  • 10-10-2019 – Les Corps Eloquents (Julien Martin) – Zeist – Kerk Evangelische Broedergemeente, Zusterplein 12 – 20:00 uur
  • 11-10-2019 – Les Corps Eloquents (Julien Martin) – Maastricht – Theater aan het Vrijthof, Bovenzaal, Vrijthof 47 – 20:30 uur
  • 12-10-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Veenendaal - Westerkerk, Goudvink 2 - 16:00 uur
  • 12-10-2019 - Cambiamento Musicale - Gouda - Sint Janskerk, Achter de kerk 2 - 16:00 uur
  • 12-10-2019 – Les Corps Eloquents (Julien Martin) – Amsterdam – Waalse Kerk, Walenpleintje 159 – 16:00 uur
  • 13-10-2019 – Les Corps Eloquents (Julien Martin) – Lelystad – Agora Theater, Agorabaan 12 – 11:00 uur
  • 13-10-2019 - Erik Bosgraaf (Met Cordevento) - Ruurlo - Theaterzaal Kulturhus, Nieuwe Weg 5 - 15:00 uur
  • 13-10-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Amsterdam - Orgelpark, Gerard Brandtstraat 26 - 20:15 uur
  • 15-10-2019 – Les Corps Eloquents (Julien Martin) – Rotterdam – Laurenskerk, Grotekerkplein 15 – 20:30 uur
  • 19-10-2019 - Ensemble Odyssee (Les Caractères de la Danse; CD-presentatie) - Amsterdam - De Duif, Prinsengracht 756 - 20:15 uur
  • 20-10-2019 - Ensemble Rossignol (Ik zou zo graag…) - Melderslo - Museum de Locht, Broekhuizerdijk 16d - 14:00 uur
  • 22-10-2019 - Erik Bosgraaf (met Trio Cordevento) - Den Bosch - Willem Twee Concertzaal, Prins Bernardstraat 4-6 - 20:30 uur
  • 24-10-2019 - The Royal Wind Music (De Sinaasappelhof, Opening ORDA-2019) - Amsterdam - Conservatorium, Bernard Haitinkzaal, Oosterdokskade 151 - 20:15 uur
  • 26-10-2019 - Black Pencil (Totaliter Aliter) - Amsterdam - Noorderkerk, Noordermarkt 44 - 14:00 uur
  • 26-10-2019 - The Counterpoints (Thomas Triesschijn) - Woudrichem - Johannes Nepomukkerk, Vissersdijk 15 - 20:00 uur
  • 26-10-2019 – Duo Alicante (Afscheid) – Ter Idzard – Kerk ter Idzard, Idzardaweg 61 – 20:00 uur
  • 27-10-2019 – Ensemble Rossignol (Ik zou zo graag…) – Zaandijk – Museum Honig Breethuis, Lagedijk 80 – 16:00 uur
  • 03-11-2019 - Altegaer (Marita Kruijswijk) - Appelscha - OlmenEs, Beatrixoord 1 - 15:00 uur
  • 08-11-2019 - Camerata Trajectina (Vive le Geus!) - Middelburg - Zeeuwse Concertzaal, Verwerijstraat 14 - 19:30 uur
  • 14-11-2019 - Cambiamento Musicale - Oosterbeek - de Herberg, Pietersbergseweg 19 - 14:30 uur
  • 17-11-2019 - Ensemble Oriana (Anneke Hoekman) - Waalre - Willibrorduskerk, Oude Torenstaat 2 - 15:00 uur
  • 23-11-2019 - Ronald Moelker blokfluit, Niels Bijl saxofoon, Liga Vilmane orgel - Delden - Oude Blasius - 19:30 uur
  • 23-11-2019 - Erik Bosgraaf (met Cordevento) - Leeuwarden - Grote of Jacobijnerkerk, Jacobijnerkerkhof 95 - 20:00 uur
  • 01-12-2019 - Sarah Jeffery - Weesp - City of Wesopa Theater, Herengracht 23 - 11:15 uur
  • 07-12-2019 - Camerata Trajectina (Fraaie Deuntjes) - Amsterdam - Noorderkerk, Noordermarkt 44 - 14:00 uur
  • 08-12-2019 - Camerata Trajectina (Fraaie Deuntjes) - Bredevoort - Sint Joriskerk, Markt 3 - 15:00 uur
  • 14-12-2019 - Blokfluitkwintet Seldom Sene - Boxtel - Protestantse Kerk, Clarissenstraat 18 - 16:00 uur
  • 15-12-2019 - Marianta - Leiden - Het Leids Weverhuis, Middelstegracht 143 - 's middags
  • 18-12-2019 - Blokfluitkwintet Seldom Sene (Kerstconcert) - Utrecht - Gertrudiskapel, Willemsplantsoen 1c - 20:15 uur
  • 03-01-2020 - Black Pencil (Black Pencils Bests) - Breda - Theater Nieuwe Vest, Molenstraat 6 - 20:00 uur
  • 12-01-2020 - Robert de Bree - Wieringerwerf - Theater Cultuurschuur, Loggersplein 1 - 15:00 uur
  • 18-04-2020 - Camerata Trajectina (Vive le Geus!) - Maassluis - Grote Kerk, Kerkplein 2 - 20:00 uur

België

  • 16-07-2019 – Folkrockband Et Encore – Hever, Boortmeerbeek – Ravensteinpark (Zomerse Dinsdagen), Ravesteinstraat 50 – 20:15 uur
  • 21-07-2019 – Boreas (Huiskamerconcert) – Damme – Den Hoorn, Hoornstraat 90(?) – 16:00 uur
  • 14-08-2019 – Folkgroep Donder in ’t hooi (Mieke van Loo) – Bredene – Turkeyenhof (Turkeyenhof zomert!), Zegelaan 42 – 20:00 uur
  • 17-08-2019 - Katelijne Lanneau (en anderen) - Antwerpen (Maria van Bourgondië) – Rubenshuis, Wapper 9 – 22:15 uur
  • 18-08-2019 - Katelijne Lanneau (en anderen) - Antwerpen (Maria van Bourgondië) – Rubenshuis, Wapper 9 – 22:15 uur
  • 01-09-2019 - Ensemble Cannamella - Antwerpen - Carolus Borromeuskerk (artiestenmis), Hendrik Conscienceplein 11 - 11:15 uur
  • 07-09-2019 – Folkrockband Et Encore – Zottegem (Bombelbasfestival) – Festivalweide, Bevegemse Vijvers 1 – vanaf 13:00 uur
  • 08-09-2019 – Folkrockband Et Encore (Aperitief Concert) – Oostrozebeke – Ginstekermis, Grotstraat – 10:30 uur
  • 27-09-2019 – Folkrockband Et Encore – Lentelede – zaal Lindelei, Stationsstraat 21 – vanaf 20:00 uur
  • 05-10-2019 – RedHerring (Patrick Denecker, Ruth van Killegem) – Hoogstraten, Antwerpen (Festival van Vlaanderen) – Begijnhofkerk, Rodestraat 39 – 15:00 uur.
  • 13-10-2019 – Folkrockband Et Encore – Saint Ghislain (Festival Interceltique) – Hal de Maintenance de Tertre, Rue de Chièvres 17 – 13:30 uur
  • 17-11-2019 – Ensemble Respiro (Benefietconcert) – Kortrijk – OC De Vonke, Lagaeplein 24 – 17:00 uur
  • 24-10-2019 – RedHerring (Patrick Denecker, Ruth van Killegem) – Antwerpen – AMUZ, Kammenstraat 81 – 21:00 uur.
  • 27-11-2019 – Paul Rans Ensemble (Paul Van Loey, blokfluiten) – Antwerpen (Woensdagklanken) – Vleeshuis, Vleeshouwersstraat 38 – 14:30 uur
  • 13-12-2019 – Paul Rans Ensemble (Paul Van Loey, blokfluiten, kerstconcert) – Ossel, Merchtem – Sint-Jan Baptistkerk, Kasteelstraat 39 – 20:00 uur


Deze pagina is een onderdeel van de Nederlandse Blokfluitpagina

Reacties zijn welkom bij de webmaster: anton@blokfluitpagina.nl