BLOKFLUITCONCERTEN

Om een goed overzicht te krijgen van concerten van blokfluitensembles en andere muziekgroepen waar een blokfluitspeler in meespeelt, zijn wij begonnen met het inventariseren van de groepen en hun concerten in Nederland en België. Zo kan iedereen zien of er bij hem of haar in de buurt een interessant concert wordt gegeven.
Klik op de link naar de betreffende groep of neem contact op met de concertzaal voor meer informatie over het concert.
Wil je een concert of een nieuwe groep opgeven, stuur dan een e-mailbericht naar de redactie: Herman Kaldewaij, e-mailadres: hermank@blokmuz.nl.


MEI 2017 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 03-05-2017 – Sarah Jeffery (met The White Noise Orchestra) – Amsterdam – Dokzaal, Plantage Doklaan 8-12 – 20:00 uur
  • 04-05-2017 - Magda de Jong (Muziekmomenten herdenking) - Gouda - Agnietenkapel, Nieuwe Markt 100 - 19.00 uur
  • 04-05-2017 – Lucie Horsch (4 meiconcert) – Amsterdam – Concertgebouw, Grote Zaal, Concertgebouwplein 10 – 20:15 uur
  • 07-05-2017 - Duo NoordWest - Schokland, Flevoland - Scandinavië Markt, Middelbuurt 3 - tussen 10:00 uur en 17:00 uur drie optredens
  • 07-05-2017 – Evelien Wolting (met Vocaal Ensemble Roundelay) – Waalre – Sint-Willibrorduskerk, Markt 23 – 15:00 uur
  • 12-05-2017 – Jerboah (en anderen: Composers’ Festival) – Amsterdam – Splendor, Nieuwe Uilenburgerstraat 116 – 20:15 uur
  • 13-05-2017 – Sacha Mommertz (met Domcantorij en barokorkest) – Utrecht (Zaterdagmiddagmuziek) – Domkerk, Achter de Dom 1 – 15:30 uur
  • 13-05-2017 - Bassano Quartet - Bodegraven - Lutherse kerk, Noordstraat 2 - 20:00 uur, inleiding, speciaal voor jeugd tot 18 jaar 16:00 uur
  • 13-05-2017 – Sarah Jeffery (met veel anderen: Composers’ Festival) – Amsterdam – Orgelpark, Gerard Brandtstraat 26 – 20:15 uur
  • 14-05-2017 - Blokfluittrio Aquil'AlterA - Terborg - Kasteel Wisch, Wisch 4 - 15:00 uur
  • 14-05-2017 - Blokfluitkwintet Seldom Sene (10 Dipoles) - Amsterdam - Amstelkerk, Amstelveld 10 - 16:00 uur
  • 15-05-2017 - Blokfluitensemble FEW - Wezep - Samenhof, Rozenbottel 1 - 19:00 uur
  • 17-05-2017 - La Cicala Baroque Ensemble (Inês d’Avena: “Napels 1759”) - Zoetermeer - Centrum De Regenboog, Nathaliegang 263 - 20:15 uur
  • 17-05-2017 - Ton Le Coultre - Muziekavond blokfluitgroepen - Peize - Johannes de Doperkerk, Kerkstraat 2 - 20:15 uur
  • 20-05-2017 – The Scroll Ensemble (Robert de Bree) – Amsterdam (Flash Festival) – Splendor, Nieuwe Uilenburgerstraat 116 – 16:00
  • 20-05-2017 - Magda de Jong (met ensemble) - Scheveningen - Kerk Gereformeerde Gemeente, Nieuwe laantjes 120 - 19:30 uur
  • 20-05-2017 - Blokfluitensemble Flûtes à Lek (met Plantage Barokorkest) - Kerk-Avezaath - Lambertuskerk, Daver 15 - 20:00 uur
  • 21-05-2017 – Sacha Mommertz (met Marijn Slappendel) – Culemborg – Grote of Barbarakerk, Grote kerkstraat 4 – 11:45 uur
  • 21-05-2017 - Wendy Wouters met folkband 'aeLiXihr' - Loo - H. Antonius Abt Kerk, Loostraat 34 - 15:00 uur
  • 21-05-2017 - Blokfluitensemble Flûtes à Lek (met Plantage Barokorkest) - Maurik - RK kerk O.L. vrouw ten Hemelopneming, Buitenweg 4 - 16:00 uur
  • 21-05-2017 – Anneke Hoekman – Hoogkerk (Improfestival) – Theresiakapel Zuiderweg 38 – 20:00 uur
  • 25-05-2017 - Blokfluitensemble FEW (met Michiel Niessen) - Windesheim, (Zwolle) - Hervormde Kerk, Dorpsstraat 4 - 20:00 uur
  • 26-05-2017 - Erik Bosgraaf (met Cordevento XL) - Leeuwarden - Grote Kerk, Bredeplaats 4 - 20:00 uur
  • 26-05-2017 – Sacha Mommertz (met Marike Tuin) – Baak – Openluchtspel, Schooldijk 6 – 20:00 uur
  • 27-05-2017 - Magda de Jong (met ensemble) - Reeuwijk-Dorp - Dorpskerk, Kerkweg 2 - 16:00 uur
  • 27-05-2017 - Erik Bosgraaf (met Cordevento) - Schipluiden - Woudtse Kerk, ’t Woudt 25 - 20:00 uur
  • 28-05-2017 - Folkrockband Et Encore - Aardenburg - ’s Lands Welvaren, Kaai 4 - 14:00 uur
  • 28-05-2017 - Sonja Gruijs met blokfluitkwartet - Rotterdam - Noorse kerk, Westzeedijk 300 - 14:30 uur
  • 31-05-2017 – Sacha Mommertz (met Marike Tuin) – Baak – Openluchtspel, Schooldijk 6 – 20:00 uur

België

  • 07-05-2017 - La Roza Enflorese (Bernard Mouton) - Brussel - Centre communautaire Laïc Juif, Rue de l’Hôtel des Monnaies - 16:00 uur
  • 14-05-2017 - Duo NoordWest - Watermaal Bosvoorde (Brussel) - “Salle du Parvis”, Avenue des Archiducs 68 - 15:00 - 19:30 uur workshop Zweedse dans + BAL
  • 29-05-2017 - Bob, Frank en Zussen - Antwerpen - De Reus, Lage Leemstraat 94 - 19:00 uur


JUNI 2017 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 01-06-2017 – Lucie Horsch (met ensemble Ludwig) – Oranjewoud (Oranjewoudfestival) – De Overtuin, Lindelaan 1 – 20:30 uur
  • 03-06-2017 - Bassano Quartet - Elburg - Museum, Kloosterkapel, Jufferenstraat 6-8 - 14:00 uur
  • 04-06-2017 – Lucie Horsch – Velp (Zoomfestival) – Koetshuis Kasteel Biljoen, Biljoen 1 – 12:20 uur
  • 05-06-2017 – Lucie Horsch (met ensemble Ludwig, zonsopgansconcert ) – Heerenveen-Oranjewoud (Oranjewoudfestival) – Museum Belvédère, Oranje Nassaulaan 12 – 05:00 uur
  • 05-06-2017 – Lucie Horsch (Bij Bach op de koffie) – Doesburg (Zoomfestival) – Gasthuiskerk, Gasthuisstraat 41 – 11:00 uur
  • 07-06-2017 – Evelien Wolting (met Ariosto Emsemble) – Boxtel – Sint-Petrusbasiliek, Oude Kerkstraat 20 – 20:15 uur
  • 09-06-2017 – Jerboah – Amsterdam – Urban Resort, Broedplaats Lely, Schipluidenlaan 12 – 18:00 uur
  • 09-06-2017 - Vredeborch Trio (Hollandse luister) - Almere Haven - Goede Rede, Kerkgracht 60 - 20:30 uur
  • 10-06-2017 - Magda de Jong (met ensemble) - Oudewater - Grote of St. Michaelskerk, Noorder Kerkstraat 1 - 15:00 uur
  • 10-06-2017 - Flauto Nuovo (diplomaconcert) - Foudgum - Mariakerk, Piet Paaltjenspad 1 - 19:30 uur
  • 10-06-2017 – Erik Bosgraaf (Interne Dialogen) – Amsterdam – De Balie, Grote Zaal, Kleine Gartmanplantsoen 10 - 20:00 uur
  • 10-06-2017 - Kapriol'! - Koarnjum - Concerts & More, De Wier 5 - 20:30 uur
  • 17-06-2017 - Kapriol'! - Kollumerzwaag - Frjemd Folk Festival - van 14:00 tot 22:00 uur
  • 17-06-2017 - Tulipa Consort (Daniël Brüggen, Annelies Schraa) - Beek-Berg en Dal - Sint-Bartolomauskerk, Kerkberg 1 - 20:15 uur
  • 17-06-2016 – Blokfluitensemble Praetorius (Noorderlicht!) – Zutphen – St. Elisabethkapel, Geweldigershoek 39 – 21:00 uur
  • 18-06-2017 – Teresa Matias (met Matilde Castro en haar muzikanten: Matilde’s babyconcerten) – Den Haag (Festival Classique) – Kurhaus, Spiegelzaal, Gevers Deynootplein 30 – 10:15 uur, 12:15 uur en 14:30 uur
  • 18-06-2017 - Duo NoordWest - Geldermalsen - grandcafé Le Mélangeur, Marktplein 16 - 14:00 uur
  • 18-06-2017 - Blokfluitkwartet Capriola - Geervliet - Onze Lieve Vrouwekerk, Kerkplein 7 - 15:00 uur
  • 18-06-2017 - Duo Schifanoia - Amsterdam - Huis de Pinto, St. Antoniebreestraat 69 - 16:15 uur èn 17:00 uur
  • 20-06-2017 - La Roza Enflorese (Bernard Mouton) - Eys (Muziekdagen) - Sint- Agathakerk, Grachtstraat 2 - 20:00 uur
  • 22-06-2017 - Blokfluitensemble Flûtes à Lek (Barbarafestival) - Culemborg - Oud-Katholieke Kerk, Varkensmarkt 20 - 20:00 uur
  • 25-06-2017 – Teresa Matias (met Matilde Castro en haar muzikanten: Matilde’s babyconcerten) – Den Haag (Festival Classique) – Kurhaus, Spiegelzaal, Gevers Deynootplein 30 – 10:15 uur, 12:15 uur en 14:15 uur
  • 25-06-2017 - Brisk Recorder Quartet (Geelvinck wandelconcert) - Haarlem - Hodsonhuis, Spaarne 15 - 11:30 uur èn 14:30 uur
  • 25-06-2017 - Camerata Trajectina (Geelvinck wandelconcert) - Haarlem - Kapel van het Rosenstoch-Huessy Huis, Hagestraat 10 - 11:30 uur èn 14:30 uur

België

  • 03-06-2017 – jonge professionele ensembles (12 cantates met blokfluit van G.Ph. Telemann) – Gent – Sint-Jacobskerk, Bij Sint-Jacobs 1 – 14.00 tot 18.00 uur
  • 03-06-2017 – Jan van Hoecke (Sur le pas du csakan) – Brugge – SCOOP concertgebouw, ’t Zand 34 – 20:00 uur
  • 03-06-2017 – Blokfluitcollectief (met Il Giardellino en Ex Tempore) – Gent – Sint-Jacobskerk, Bij Sint-Jacobs 1 – 20.30 uur
  • 03-06-2017 – Tali Rubinstein (Dolce notte) – Gent – Quatremains klaviercentrum, Kwaadham 52 – 22.00 uur
  • 04-06-2017 – Geert van Gele (en Tamamm el Ramadan) – Gent – Sint-Pietersabdij, Sint-Pietersplein 9 – 08.30 uur
  • 04-06-2017 - Wronghel & Wei - Hasselt (De sage van de Eenhoorn) - Abdij Herkenrode, Herkenrodeabdij 4 - 10:00 uur tot 18:00 uur
  • 04-06-2017 – Blokfluitcollectief (muziek voor 1 of 2 blokfluiten) – Gent – Hotel de Coninck, salons, Jan Breydelstraat 5 – 14.00 uur
  • 04-06-2017 – Blokfluitcollectief (blokfluitsonates) – Gent – Hotel D’hane Steenhuyse, salons, Veldstraat 55 – 16.00 uur
  • 04-06-2017 – Duo Laterna Magica – Gent – Nederpolder, Zolderzaal, Nederpolder 26 – 16.00 uur
  • 04-06-2017 – Blokfluitcollectief (met solisten, Il Giardellino) – Gent – Hotel D’hane Steenhuyse, Veldstraat 55 – 18.00 uur
  • 04-06-2017 – Blokfluitcollectief (met Il Giardellino en Ex Tempore) – Gent – Sint-Jacobskerk, Bij Sint-Jacobs 1 – 20.30 uur
  • 04-06-2017 – Tali Rubinstein (Dolce notte) – Gent – Quatremains klaviercentrum, Kwaadham 52 – 22.00 uur
  • 05-06-2017 – Geert van Gele (en Tamamm el Ramadan) – Gent – Sint-Pietersabdij , Sint-Pietersplein 9 – 08.30 uur
  • 05-06-2017 – Ensemble Respiro (met Dance-Control) – Kortrijk (Sinksen17, aperatiefconcert) – Grote Markt – 11:00 uur
  • 05-06-2017 – Blokfluitcollectief (muziek voor 1 of 2 blokfluiten) – Gent – Hotel de Coninck, salons, Jan Breydelstraat 5 – 14.00 uur
  • 05-06-2017 – Ensemble Respiro (met Dance-Control) – Kortrijk ((Sinksen17, Babydans) – Grote Markt – 14:30 uur
  • 05-06-2017 – Blokfluitcollectief (blokfluitsonates) – Gent – Hotel D’hane Steenhuyse, salons, Veldstraat 55 – 16.00 uur
  • 05-06-2017 – Duo Laterna Magica – Gent – Nederpolder, Zolderzaal, Nederpolder 26 – 16.00 uur
  • 05-06-2017 – Blokfluitcollectief (met Il Giardellino en Ex Tempore) – Gent – Sint-Jacobskerk, Bij Sint-Jacobs 1 – 18.00 uur
  • 09-06-2017 – Jan van Hoecke (met Albert Pià) – Gent – W-idee, Antwerpsesteenweg 1000 – 20:30 uur
  • 10-06-2017 - Les Abbagliati (Dimos de Beun, blokfluit) – Elsdonk, Kerk van de Heilige Familie, Kerkplein 1 – 20:15 uur
  • 11-06-2017 – Jan van Hoecke (met Albert Pià) – Ertvelde (Evergem) – Onze-Lieve-Vrouwe-Hemelvaartke?rk, Marktplein 4 – 10:30 uur
  • 11-06-2017 - Les Abbagliati (Dimos de Beun, blokfluit) – Brussel, Salon Linda & Geoffrey, Kloktorenstraat 21 – 11:00 uur èn 14:00 uur
  • 15-06-2017 - RedHerring (Patrick Denecker) - Schilde (Festival der Voorkempen) - Kerk Schilde-Bergen, Pater Nuyenslaan 70 - 20:30 uur


JULI 2017 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 01-07-2017 - Paul van der Voort - Beesterzwaag (Kunstenweekend) - Gemeentehuis, Hoofdstraat 82 - 13:30 uur - 17:00 uur, een aantal keren
  • 02-07-2017 – Folkrockband Et Encore - Eede (Zeeland) – Djeestock Festival, Sarah Beytsweg 8 – 14:00 uur
  • 15-07-2017 - Radio Antiqua (Isabel Favilla) - Schipluiden - Kerkje ’t Woudt, ’t Woudt 25 - 20:00 uur
  • 23-07-2017 - La Cicala Baroque Ensemble (Inês d’Avena) - Soest - Oude Kerk, Torenstraat 1 - 14:00 uur

België

  • 13-07-2017 – Tomma Wessel (Telemann fantasieën) – Brugge – Adornesdomein, Jeruzalemkapel, Peperstraat 1 – 20:00 uur
  • 15-07-2017 – Tomma Wessel (Telemann fantasieën) – Gent – Protestantse kerk, Begijnhoflaan 31 – 20:00 uur
  • 23-07-2017 - La Roza Enflorese (Bernard Mouton) - Maredret (Festival de l’Eté Mosan) - Abdij, Rue des Laidmonts 9 - 17:00 uur
  • 23-07-2017 – RedHerring (Patrick Denecker) – Libin – Eglise Notre-Dame Du Carmel, Rue de Commerce – 20:00 uur
  • 29-07-2017 – Boreas (Folkbal) – Loppem (Zilleghem Folkfestival) – Kasteel van Loppem, Steenbrugsestraat 26 – 23:00 uur


AUGUSTUS 2017 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

België


SEPTEMBER 2017 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

België

  • 01 tot 03-09-2017 - Muziekreis door ’t Vlaamse land, met het Vredeborch Trio naar Antwerpen, Brugge en Brussel.
  • 24-09-2017 – Ensemble Laterna Magica – La Roche-en-Ardenne – Hotel Le Chalet, Rue du Chalet 61 – 15:30 uur
  • 29-09-2017 – Boreas (Folkbal) – Brugge – Folkbal Ol da Folk, Zaal Rustenhove, Vrijheidsstraat 1 – 21:00 uur


OKTOBER 2017 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 01-10-2017 - Kapriol'! - Rottevalle - Doarpsstsjerke Rottevalle, Buorren 18 - vanaf 15:00 uur
  • 01-10-2017 – Evelien Wolting (met koor en instrumenten) – Nijmegen – Petruskerk, Schependomlaan 85 – 16:00 uur
  • 06-10-2017 - Ensemble Odyssee (Concerto for a small flute) - Groningen - Lutherse Kerk, Haddingestraat 23 - 20:00 uur
  • 08-10-2017 - Muziekstel (Paul van der Voort) - Hemrik - Witte Kerk, Binnenwei 22 - 15:00 uur
  • 08-10-2017 - Barokensemble La Soranza - Epe - Kulturhus, Stationsstraat 25 - 15:00 uur
  • 09-10-2017 - Inês d'Avena (met Collegium Musicum Den Haag) - Wageningen - Aula Wageningen Universiteit, Generaal Foulkesweg 1 - 20:00 uur
  • 18-10-2017 - Kees Boeke (Kees Boeke) - Zeist - Kerk Evangelische Broedergemeente, Zusterplein 12 - 20:00 uur
  • 19-10-2017 - Kees Boeke (Kees Boeke) - Westzaan - Zuidervermaning, Zuideinde 233 - 20:15 uur
  • 20-10-2017 - Kees Boeke (Kees Boeke) - Amsterdam - Waalse Kerk, Walenpleintje 159 - 20:00 uur
  • 21-10-2017 - Kees Boeke (Kees Boeke) - Lelystad - Agora Theater, Agorabaan 12 - 20:15 uur
  • 22-10-2017 - Barokensemble La Soranza - Epse - Nederlands Hervormde Kerk, Lochemseweg 36 - 11:30 uur
  • 22-10-2017 - Kapriol'! - Appelscha - Festival “Proeven van 500 jaar Stellingwerg, Boerestreek - vanaf 15:00 uur
  • 22-10-2017 - Kees Boeke (Kees Boeke) - Vlissingen- Sint-Jacobskerk, Oude Markt 2 - 15:30 uur
  • 24-10-2017 - Ensemble Odyssee - Heeswijk-Dinther - Kasteel Heeswijk, Kasteel 4 - 20:00 uur
  • 26-10-2017 - The Royal Wind Music (met Psallentes) - Amsterdam (Open recorder Days) - Conservatorium, Oosterdokskade 141 - 20:15 uur
  • 27-10-2017 - Antonio Politano (The contemporary recorder) - Amsterdam (Open recorder Days) - Conservatorium, Oosterdokskade 141 - 13:00 uur
  • 27-10-2017 - Michael Form (Bach Remixed) - Amsterdam (Open recorder Days) - Conservatorium, Oosterdokskade 141 - 20:15 uur
  • 28-10-2017 - Spark, the classical band - Amsterdam (Open recorder Days) - Conservatorium, Oosterdokskade 141 - 13:00 uur
  • 28-10-2017 - Mala Punica (Pedro Memelsdorf) - Amsterdam (Open recorder Days) - Conservatorium, Oosterdokskade 141 - 20:15 uur
  • 28-10-2017 - Kajto - Lunteren - Partycentrum Floor, Dorpsstraat 36 - 's avonds
  • 29-10-2017 - Theater Fluup (Uit logeren, voor kleintjes van 2 - 4 jaar) - Amsterdam (Open recorder Days) - Conservatorium, Oosterdokskade 141 - 11:00 uur
  • 29-10-2017 - Ensemble Corona - Herkenbosch - Kasteel Daelenbroeck, Kasteellaan 2 - 12:15 uur
  • 29-10-2017 - The Royal Wind Music en deelnemers - Amsterdam (Open recorder Days) - Conservatorium, Oosterdokskade 141 - 13:00 uur
  • 29-10-2017 - Competitiefinale - Amsterdam (Open recorder Days) - Conservatorium, Oosterdokskade 141 - 14:00 uur

België


NOVEMBER 2017 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 02-11-2017 – Brisk Recorder Quartet (met Gesulaldo Consort) – Leeuwarden – Doopsgezinde Kerk, Wirdumerdijk 18 – 20:15 uur
  • 03-11-2017 - Erik Bosgraaf (met Francesco Corti) - Utrecht - TivoliVredenburg, Vredenburgkade 11 - 20:00 uur
  • 04-11-2017 - Barokensemble Giardino Musicale (“Toppers van Telemann”) - Valkkoog - Kerkje Valkkoog, Valkkogerweg 39 - 15.00 uur
  • 04-11-2017 – Erik Bosgraaf (met orgel en strijktrio) – Groningen – Lutherse Kerk, Haddingestraat 23 –15:00 uur
  • 04-11-2017 - Erik Bosgraaf (met Francesco Corti) - Enschede - Muziekcentrum Enschede, Noorderhagen 27 - 20:00 uur
  • 05-11-2017 - Alice Gort-Switynk (met Pauline Schenck) - Terheijden - Witte Kerkje, Hoofdstraat 1 - 15:30 uur
  • 06-11-2017 – Erik Bosgraaf (in tragikomedie “De Klok”) – 's Hertogenbosch – Verkadefabriek, Kleine Zaal, Boschdijkstraat 45 –19:00 uur èn 21:00 uur
  • 07-11-2017 - Erik Bosgraaf (met Francesco Corti) - Eindhoven - Muziekgebouw, Kleine Zaal, Heuvel 140 - 20:15 uur
  • 08-11-2017 - Erik Bosgraaf (met Francesco Corti) - Almere - Kunstlinie Almere Flevoland, Esplanade 10 - 20:30 uur
  • 09-11-2017 - Erik Bosgraaf (met Francesco Corti) - Westzaan - Zuidervermaning, Zuideinde 233 - 20:15 uur
  • 10-11-2017 - Erik Bosgraaf (met Francesco Corti) - Deventer - Penninckshuis, Brinck 89 - 20:15 uur
  • 11-11-2017 - Erik Bosgraaf (met Francesco Corti) - Haarlem - Doopsgezinde Kerk, Frankestraat 24 - 16:00 uur
  • 12-11-2017 - Erik Bosgraaf (met Francesco Corti) - Amerongen - Kasteel Amerongen, Drostestraat 20 - 14:30 uur
  • 18-11-2017 – Ensemble Oriana ('Mona Lisa') – Hilversum – De Kapel, ’s Gravelandseweg 144 – 15:30 uur
  • 19-11-2017 – Brisk Recorder Quartet (Canção) – Abcoude – Dorpskerk, Kerkplein 45 – 15:00 uur
  • 26-11-2017 - La Cicala Baroque Ensemble (Inês d’Avena: “Napels 1759”) - Wesepe - De Nicolaaskerk, Ds. E. Kreikenlaan 3 - 15:00 uur
  • 26-11-2017 – Blokfluitkwintet Seldom Sene (Meeting Point) – Oldeberkoop – Bonifatiuskerk, Willinge Prinsstraat 2 – 15:00 uur

België


DECEMBER 2017 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 03-12-2017 – Erik Bosgraaf (solo) – Laren – Papagenohuis, Naarderstraat 77 – 11:30
  • 03-12-2017 – Blokfluitkwintet Seldom Sene (El aire se serena) – Harlingen – Doopsgezinde Kerk, Zoutsloot 50 – 12:00 uur
  • 08-12-2017 – Erik Bosgraaf (met Nederlands Kamer Orkest) – Amsterdam – Muziekgebouw, Grote Zaal, Piet Heinkade 1 – 20:15
  • 12-12-2017 – Erik Bosgraaf (met Nederlands Kamer Orkest) – Alkmaar – Theater de Vest, Canadaplein 1 – 20:15
  • 16-12-2017 - Ensemble Animé - Doornspijk - De Rozenhof, Rode Landsweg 18 - 19:30 uur
  • 16-12-2017 – Lucie Horsch (met Alexandra Nepomnyashchaya) – Cruquius – De Cruquius, Cruquiusdijk 27 – 20:00 uur
  • 17-12-2017 – Blokfluitkwintet Seldom Sene (El aire se serena) – Velp – Kunstkerkje, Pastoor Loefsweg 1 – 14:30 uur
  • 17-12-2017 – Erik Bosgraaf – Utrecht – Theater Kikker, Ganzenmarkt 14 – 15:00
  • 22-12-2017 - Inês d'Avena (met Amsterdam Baroque Orchestre) - Amsterdam - Muziekgebouw aan ‘t IJ, Piet Heinkade 1 - 19:30 uur
  • 23-12-2017 - Inês d'Avena (met Amsterdam Baroque Orchestre) - Amsterdam - Muziekgebouw aan ‘t IJ, Piet Heinkade 1 - 16:00 uur èn 19:30
  • 24-12-2017 - Inês d'Avena (met Amsterdam Baroque Orchestre) - Amsterdam - Muziekgebouw aan ‘t IJ, Piet Heinkade 1 - 11:00 uur

België


2018 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 14-01-2018 – Brisk Recorder Quartet (Canção) – Eelde – Museum de Buitenplaats, Hoofdweg 76 – 14:00 uur
  • 27-01-2018 – Erik Bosgraaf (met Cordevento) – Beesterzwaag – Dorpskerk, Hoofdstraat 15 – 16:00
  • 27-01-2018 – Erik Bosgraaf (met Cordevento) – Jisp – Dorpskerk, Dorpsstraat 46 – 20:15
  • 28-01-2018 – Brisk Recorder Quartet (Canção) – Diemen – Schuilkerk De Hoop, Hartveldseweg 23 – 15:00 uur
  • 28-01-2018 - Ensemble Odyssee (Concerto for a small flute) - Rolde - Jacobuskerk, Kerkbrink 5 - 20:15 uur
  • 11-02-2018 - Inês d'Avena (met Collegium Musicum Den Haag) - Voorburg - Hofwijck, Westeinde 2a - 11:30 uur
  • 18-02-2018 – Brisk Recorder Quartet (Canção) – Hall – Sint Ludgerkerk, Dorpsstraat 57 – 15:30 uur
  • 11-03-2018 – Brisk Recorder Quartet (Canção) – Cothen – Agneskerk, De Brink 9 – 13:00 uur
  • 28-03-2018 – Lucie Horsch (met Alexandra Nepomnyashchaya) – Amsterdam – Concertgebouw, Kleine Zaal, Concertgebouwplein 10 – 20:15 uur
  • 30-03-2018 – Erik Bosgraaf (met Jorrit Tamminga) – Arnhem – Musis, Muzenzaal, Velperbuitensingel 25 – 20:30
  • 07-04-2018 - Camerata Trajectina - 's- Heerenberg - Huis Bergh, Hof van Bergh 8 - 20:00 uur
  • 08-04-2018 - Camerata Trajectina - Heeswijk-Dinther - Kasteel Heeswijk, Kasteel 4 - 12:00 uur
  • 10-04-2018 - Camerata Trajectina - Muiden - Muiderslot, Herengracht 1 - 20:15 uur
  • 11-04-2018 - Camerata Trajectina - Maastricht - Sint-janskerk, Henric van Veldekeplein 1 - 20:30uur
  • 12-04-2018 - Camerata Trajectina - Westzaan - Zuidervermaning, Zuideinde 233 - 20:15 uur
  • 13-04-2018 - Camerata Trajectina - Deventer - Penninckshuis, Brinck 89 - 20:15 uur
  • 14-04-2018 - Camerata Trajectina - Emmeloord - Theater ‘t Voorhuys, Beursstraat 1 - 20:15 uur
  • 15-04-2018 - Camerata Trajectina - Haarlem - Doopsgezinde Kerk, Frankestraat 24 - 16:00 uur
  • 16-04-2018 - Camerata Trajectina - Rotterdam - Laurenskerk, Grotekerkplein 15 - 20:30 uur
  • 13-05-2018 – Brisk Recorder Quartet (Canção) – Eefde – Kapel op ‘t Rijsselt, Mettrayweg 25 – 11:30 uur
  • 10-06-2018 - Marianta ("Eruit of verzuipen!") - Metslawier - Doarpsstsjerke Metslawier, Tsjerkebuorren 7 - 15:00 uur
  • 23-06-2018 - Kapriol'! (Friese en Nederlandse volkmuziek) - Norg - Brinkhof, Brink 1 - 11:15 uur
  • 18-10-2018 –Brisk Recorder Quartet (Canção) – Alphen aan de Rijn – Oudhoornse Kerk, Oudhoornseweg 90 – 20:15 uur

België

  • 09-02-2018 – Folkrockband Et Encore - Oostduinkerke – Het Bedrijf, Cafe Foyer, Leopold II laan 9A – 21:00 uur
  • 25-02-2018 – RedHerring (Patrick Denecker) – Antwerpen – Begijnhofkerk, Rode Straat 39 – 15:00 uur
  • 06-05-2018 – RedHerring (Patrick Denecker) – Antwerpen – Begijnhofkerk, Rode Straat 39 – 15:00 uur
  • 17-05-2018 – Flanders Recorder Quartet 'Vier op 'n Rij' (A Song for all Seasons) – Bornem – Kerk Mariekerke, Omgangstraat 2 – 20:30 uur
  • 09-06-2018 – Folkrockband Et Encore - Staden – Cafe de Weunwaegne, Ieperstraat 166 – 20:30 uur


Deze pagina is een onderdeel van de Nederlandse Blokfluitpagina

Reacties zijn welkom bij de webmaster: anton@blokfluitpagina.nl