BLOKFLUITCONCERTEN

Om een goed overzicht te krijgen van concerten van blokfluitensembles en andere muziekgroepen waar een blokfluitspeler in meespeelt, zijn wij begonnen met het inventariseren van de groepen en hun concerten in Nederland en Belgiλ. Zo kan iedereen zien of er bij hem of haar in de buurt een interessant concert wordt gegeven.
Klik op de link naar de betreffende groep of neem contact op met de concertzaal voor meer informatie over het concert.
Wil je een concert of een nieuwe groep opgeven, stuur dan een e-mailbericht naar de redactie: Herman Kaldewaij, e-mailadres: hermank@blokmuz.nl.


SEPTEMBER 2018 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 01-09-2018 – Teun & Teun (Teun Wisse, blokfluit) – Utrecht (Festival Oude Muziek) – Het Huis Utrecht, Koepelzaal, Boorstraat 107 – 14:00 uur
  • 01-09-2018 - Ensemble Lucidarum (Avery Gosfield, Marvo Ferrari, blokfluiten) - Utrecht (Festival Oude Muziek) - Geertekerk, Geertekerkhof 23 - 17:00 uur
  • 01-09-2018 - Doulce Mιmoire - Utrecht (Festival Oude Muziek) - TivoliVredenburg, Grote Zaal, Vredenburgkade 11 - 20:00 uur
  • 02-09-2018 – Hieronymus Ensemble (Juho Myllylδ, blokfluiten) – Utrecht (Festival Oude Muziek) – Merkaz, Magdalenastraat 1A – 11:00 uur
  • 02-09-2018 - Camerata Trajectina (inclusief diner) - Utrecht (Festival Oude Muziek) - Paushuize, Kromme Nieuwegracht 49 - 17:45 uur
  • 06-09-2018 – Sarah Jeffery (presentatieconcert CD Constelleations) – Amsterdam – Splendor, Nieuwe Uilenburgerstraat 116 – 20:30 uur
  • 08-09-2018 - Blokfluitensemble Flϋtes ΰ Lek - Culemborg (Open Monumentendag) - Oud-Katholieke Kerk, Varkensmarkt 18-20 - 11:00 uur
  • 08-09-2018 – Blokfluitensemble Praetorius – Leiden (Open Monumentendag) – Pieterskerk, Pieterskerkhof 1a – 12:00 uur
  • 08-09-2018 – Camerata Trajectina (400 jaar Jacob Cats) – Brouwershaven – Grote of Sint Nicolaaskerk, Kerkplein 3 – 15:30 uur
  • 08-09-2018 – Sabine d'Hont – Utrecht (Open Monumentendag) – Atelier Manenburg, Wijde Doelen 27 – 12:00 uur, 14:00 uur en 16:00 uur
  • 08-09-2018 – Teun & Teun (Teun Wisse, blokfluit) – Utrecht – Catherijneconvent, Lange Nieuwstraat 38 – 12:00 uur – 17:00 uur
  • 08-09-2018 – Marνa Martνnez Ayerza (met Israel Golani) – Arnhem – Koepelkerk, Jansplein 60 – 13:30 uur
  • 08-09-2018 – PC Recorder Players – Best – Lidwinakerk, Raadhuisstraat 209 – 19:30 uur
  • 09-09-2018 – Teun & Teun (Teun Wisse, blokfluit) – Utrecht – Catherijneconvent, Lange Nieuwstraat 38 – 12:00 uur – 17:00 uur
  • 09-09-2018 – Trio aXolot (medewerking Koerikoeloem) – Utrecht (Gaudeamus Muziekweek) – Park Lepelenburg – 15:00 uur θn 18:00 uur
  • 13-09-2018 – Marianta – Noordwolde – Buurthuis Noordwolde, Mandehof 13 – vanaf 19:30 uur
  • 14-09-2018 - Anneke Hoekman - Stiens - Pakhϋs Solo, Smelbrκge 9 - 20:15
  • 15-09-2018 - Duo Passionate (Magda de Jong) - Reeuwijk-Dorp - Dorpskerk, Kerkweg 2 - 16:00 uur
  • 15-09-2018 – Teun & Teun (Teun Wisse, blokfluit) – Nijmegen – Stevenskerk, Sint Sevenskerkhof 62 – 16:00 uur
  • 16-09-2018 – Altegaer (Marita Kruijswijk) – Culemborg (Feestprogramma 700 jaar) – Barbarakerk, Grote Kerkstraat 4 – 12:00 uur tot 15:30 uur
  • 16-09-2018 – Musica Miniatura (Magda de Jong; medewerking muzikale kerkdienst) – Schoonhoven – Remonstrantse Kerk, Kruispoortstraat 8 – 13:00 uur
  • 16-09-2018 – Super Librum (Jankees Braaksma) – Marsum (Appingedam) – Mauritiuskerk, Marsumerweg 12 – 15:00 uur
  • 21-09-2018 – Altegaer (Marita Kruijswijk) – Sneek – verzorgingstehuis Patyna – 14:00 uur tot 16:00 uur
  • 22-09-2018 - Ensemble Odyssee (Musical Rivals) - Beek, bij Nijmegen - Sint Bartholomaeuskerk, Nieuwe Holleweg 2 - 20:15 uur
  • 23-09-2018 – Trio aXolot (medewerking Koerikoeloem) – Wijlre – Buitenplaats Kasteel Wijlre, kerkpad 1 – 13:00 uur
  • 28-09-2018 – Camerata Trajectina (Vive le Geus!) – Enkhuizen – Westerkerk, Westerstaat 138 – 11:00 uur
  • 28-09-2018 – Teun Wisse (met Bach Ensemble Amsterdam) – Utrecht – Pieterskerk, Pieterskerkhof 3 – 20:15 uur
  • 29-09-2028 – Folkcorn – Baambrugge (Monumenten en Muziekmomenten) – boerderij de Lindenhof, Rijksstraatweg 21 – tussen 12:00 en 16:00 uur
  • 30-09-2018 - Cohda Kwartet (Dingen die Swingen!) - Vries - Bonifatiuskerk, Brink 3 - 15:00 uur
  • 30-09-2018 – Lucie Horsch (met Yang Yang Cai) – Abcoude – Dorpskerk Abcoude, Kerkplein 32 – 15:00 uur
  • 30-09-2018 – Teun Wisse (met Bach Ensemble Amsterdam) – Amsterdam – Singelkerk, Singel 452 – 15:00 uur
  • 30-09-2018 – Vredeborch Trio (Pauline Schenkelaars) – Houten – Theater aan de Slinger, De Slinger 40 – 15:30 uur
  • 30-09-2018 – Teun Wisse (met Bach Ensemble Amsterdam) – Amsterdam – Oude Kerk, Oudekerksplein 23 – 18:30 uur

Belgiλ

  • 07-09-2018 – AmoRRomA (Moment in Time) – Kortrijk-Dutsel – Sint-Catharinakerk, Dutselstraat 2, Holsbeek – 20:00 uur
  • 09-09-2018 – Manus (Nadia Bierinckx) – Hemiksem – Sint-Bernardus Abdij, Sint-Bernardus Abdij 1 – 16:00 uur
  • 14-09-2018 – Folkrockband Et Encore – Rollegem (Kortrijk) – Buitenconcert (Zomer in Kortrijk), Tombroekstraat 2 – 21:00 uur
  • 15-09-2018 – Blokfluitkwintet Seldom Sene (Taracea) – Ghent (OdeGand) – Het Pand, Onderbergen 1 – 13:30 uur, 15:15 en 17:00
  • 15-09-2018 – Kajto (Marita Kruijswijk) – Houthalen – Vakantiecentrum De Bosberg, Kelchterhoefstraat 10 – vanaf 20:30 uur


OKTOBER 2018 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 05-10-2018 – Camerata Trajectina (Vive le Geus!) – Den Haag – Paleiskerk, Paleisstraat 8 – 11:00 uur
  • 05-10-2018 – Victoria Nair Price (en vele anderen) – Ter Idzard (De tael van et hatte) – Bonifatiuskerk, Idzerdaweg 61 en omgeving – 19:00 uur tot 22:00 uur
  • 05-10-2018 – Lucie Horsch (met Menno van Delft) – Hilversum – Kerkgebouw De Morgenster, Seinstraat 2 – 20:15 uur
  • 06-10-2018 – Camerata Trajectina – Haarlem (geschiedenisfestival) – Philharmonie, Lange Begijnestraat 11 – 09:00 uur tot 18:00 uur
  • 06-10-2018 – Marianta (Marita Kruijswijk) – Arnhem – Nederlands Openluchtmuseum, Hoeferlaan 4 – 14:00 uur tot 16:00 uur
  • 06-10-2018 – Erik Bosgraaf (met Radio Filharmonisch Orkest) – Amsterdam – Concertgebouw, Grote Zaal, Concertgebouwplein 10 – 14:15 uur
  • 06-10-2018 – Barokensemble La Soranza – Bussloo – Martinuskerk, Bussloselaan 17B – 15:00 uur
  • 06-10-2018 – Victoria Nair Price (en vele anderen) – Ter Idzard (De tael van et hatte) – Bonifatiuskerk, Idzerdaweg 61 en omgeving – 19:00 uur tot 22:00 uur
  • 06-10-2018 - Groot barokconcert Ars Musica (Bach, Vivaldi, Telemann voor blokfluiten, fagot, str + bc) - Hemrik - Witte Kerk, Binnenwei 22 - 20:00 uur
  • 07-10-2018 – Barokensemble La Soranza – Diepenveen – Voormalig Klooster Nieuw Sion, Vulikerweg 6 – 11:00 uur
  • 07-10-2018 - Groot barokconcert Ars Musica (Bach, Vivaldi, Telemann voor blokfluiten, fagot, str + bc) - Hemrik - Witte Kerk, Binnenwei 22 - 15:00 uur
  • 07-10-2018 – Anneke Hoekman (met Bachwerkplaats Diepenheim) – Diepenheim – Johanneskerk, Grotestraat 1 – 16:00 uur
  • 11-10-2018 – Camerata Trajectina (Vive le Geus!) – Muiden – Muiderslot, Herengracht 1 – 20:15 uur
  • 11-10-2018 - Erik Bosgraaf (met Philharmonie Zuidnederland) - Maastricht – Complex, Griend 6-7 - 20:30 uur
  • 12-10-2018 – Camerata Trajectina (Vive le Geus!) – Den Briel – St. Catharijnekerk, Sint Catharijnehof 1 – 11:00 uur
  • 12-10-2018 - Blokfluitkwintet Seldom Sene (Goldberg variaties) - Ede - Edesche Concertzaal, Amsterdamse weg 9 - 20:00 uur
  • 12-10-2018 – Camerata Trajectina (Vive le Geus!) – Leiden – Volkshuis, Apothekersdijk 33 – 20:15 uur
  • 12-10-2018 – Erik Bosgraaf (met Philharmonie Zuidnederland) – Maastricht – Complex, Griend 6-7 – 20:30 uur
  • 12-10-2018 – Anneke Hoekman (met Tim Veldman) – Balk – kerk ”It Breahϋs”, Van Swinderenstraat 6 – 20:30 uur
  • 13-10-2018 - Camerata Trajectina - Groningen (Dag van de Groninger Geschiedenis) - Groninger Archieven, Cascadeplein 4 - van 10:00 uur tot 17:00 uur
  • 13-10-2018 - Ensemble Odyssee (Concerto for a small flute) - Ermelo - Oude Kerk, Putterweg 16 - 20:00 uur
  • 14-10-2018 – Cohda Kwartet (Dingen die Swingen!) – Spijkerboor – Cafι het Keerpunt, Oostermoer 1 – 11:00 uur
  • 14-10-2018 – Camerata Trajectina (Vive le Geus!) – Arnhem – Openlucht Museum, Hoeferlaan 4 – 11:00 uur
  • 14-10-2018 - Barokensemble Giardino Musicale (“Oh Nederland”) - Ede - Huis Kernhem, Kernhemseweg 7 - 12:00 uur
  • 14-10-2018 - Blokfluitensemble Flϋtes ΰ Lek - Maurik - O.L.V. Ten Hemelopnemingkerk, Buitenweg 5 - 15:00 uur
  • 14-10-2018 – The Counterpoints (Thomas Triesschijn) – Almere Haven – Goede Rede, Kerkgracht 60 – 15:00 uur
  • 16-10-2018 - Camerata Trajectina - Haarlem (Geschiedenis Festival) - Philharmonie, Lange Begijnestraat 11 - van 9:00 uur tot 18:00 uur
  • 17-10-2018 - Barokensemble Giardino Musicale (“Oh Nederland”) - Den Haag - Kloosterkerk, Lange Voorhout 4 - 12:45 uur
  • 17-11-2018 – Cohda Kwartet (Fier) – Steenwijk – Doopsgezinde Kerk, Onnastraat 10 – 20:00 uur
  • 18-10-2018 - Barokensemble Giardino Musicale (“Oh Nederland”) - Den Bosch - Podium Azijnfabriek, Bethaniestraat 4 - 12:30 uur
  • 18-11-2018 – Cohda Kwartet (Fier) – Rottevalle – Dorpskerk, Buorren 18 – 15:00 uur
  • 18-10-2018 - Brisk Recorder Quartet (Canηγo) - Alphen aan de Rijn - Oudhoornse Kerk, Oudhoornseweg 90 - 20:15 uur
  • 18-10-2018 – Camerata Trajectina (Vive le Geus!) – Katwijk – Bibliotheek, Schelpendam 1 – 20:30 uur
  • 20-10-2018 - Blokfluitschool Magda de Jong - Gouda (Zotte zaterdag) - Centrum Gouda - van 13:00 tot 16:00 uur
  • 21-10-2018 - Barokensemble Giardino Musicale (“Oh Nederland”) - Eelde - Museum de Buitenplaats, Hoofdweg 76 - 14:00 uur
  • 21-10-2018 - Erik Bosgraaf (solo) - Eindhoven - Kazerne (Podium Klassiek), Paradijslaan 8 - 14:00 uur
  • 21-10-2018 – Teun & Teun (Teun Wisse, blokfluit) – Wormerveer – Vermaning, Zaanweg 57 – 15:00 uur
  • 21-10-2018 – Sacha Mommertz (met Barbara Cantorij Culemborg) – Culemborg – Grote of Barbarakerk, Grote Kerkstraat 4 – 19:00 uur
  • 27-10-2018 - Magda de Jong (met Christiaan Ingelse) - Reeuwijk-Dorp - Dorpskerk, Kerkweg 2 - 16:00 uur
  • 27-10-2018 - Erik Bosgraaf (met Cordevento en anderen) - Heusden - Grote- of Catharijne kerk, Burchtstraat 2 - 20:00 uur
  • 28-10-2018 – Dapper's Delight (Susanna Borsch) – Edam – De Muziekkamer, Lingerzijde 31 – 15:00 uur

Belgiλ

  • 06-10-2018 – AmoRRomA (Moment in Time) – Herent – Gemeenschapscentrum De Wildeman, Schoolstraat 15 – 20:00 uur
  • 07-10-2018 – Zefiro Torna (Dimos de Beun, blokfluiten) – Marche-en-Famenne – Maison de la Culture, Chaussιe de l’Ourthe 74 – 11:30 uur
  • 13-10-2018 - RedHerring (Patrick Denecker, Canzoni italiani) - Antwerpen - Begijnhofkerk, Rodestraat 39 - 15:00 uur
  • 14-10-2018 - RedHerring (Patrick Denecker, Canzoni italiani) - Antwerpen - Begijnhofkerk, Rodestraat 39 - 15:00 uur
  • 21-10-2018 – Duo NoordWest – Watermaal Bosvoorde (Brussel) – “Salle du Parvis”, Avenue des Archiducs 68 – 13.30 - 19.30 uur workshop Zweedse dans + BAL
  • 20-10-2018 – AmoRRomA (Moment in Time) – Zemst – Gemeenschapscentrum De Melkerij, Brusselsesteenweg 3 – 20:00 uur


NOVEMBER 2018 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 01-11-2018 – Camerata Trajectina (Vive le Geus!) – Delft – Waalse Kerk, Oude Delft 177 – 11:00 uur
  • 04-11-2018 - La Cicala Baroque Ensemble (Inκs d’Avena, Handel in Italiλ) - Schokland - Kerkje op Schokland, Middelbuurt 3 - 11:00 uur
  • 04-11-2018 – Trio aXolot (medewerking Koerikoeloem) – Den Bosch (November Music) – Performance Route – 11:30 uur tot 18:00 uur
  • 07-11-2018 - Ensemble Odyssee (Lecture-Recital) - Amsterdam - Goethe-instituut, Herengracht 470 - 20.00 uur
  • 07-11-2018 - La Cicala Baroque Ensemble (Inκs d’Avena, Handel in Italiλ) - Muiden - Muiderslot, Herengracht 1 - 20:15 uur
  • 08-11-2018 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Leusden - Dorpskerk, Arnhemseweg 75 - 20:15 uur
  • 08-11-2018 - La Cicala Baroque Ensemble (Inκs d’Avena, Handel in Italiλ) - Westzaan - Zuidervermaning, Zuideinde 233 - 20:15 uur
  • 09-11-2018 – Ensemble Odyssee (In Freundschaft) – Amsterdam – Amstelkerk, Amstelveld 10 – 20:00 uur
  • 09-11-2018 - Aventure Ensemble - Utrecht - Pieterskerk, Pieterskerkhof 5 - 20:15 uur
  • 10-11-2018 – Ensemble Electra – Den Bosch (November Music) – Verkade fabriek, Kleine Zaal, Boschdijkstraat 45 – 19:00 uur
  • 10-11-2018 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Zaandam - De Vermaning, Westzijde 80 - 20:00 uur
  • 10-11-2018 – Black Pencil (Met Nationaal Vrouwen Jeugdkoor) – Den Bosch (November Music) – Jheronimus Bosch Art Center, Jeroen Boschplein 2 – 21:00 uur
  • 11-11-2018 - Blokfluitensemble FEW (medewerking kerkdienst) - ‘t Harde - Maranathakerk, Bovendwarsweg 2c - 09:30 uur
  • 11-11-2018 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Heilo - Witte Kerk, Heerenweg 32 - 15:00 uur
  • 11-11-2018 – Blokfluitensemble Praetorius (Requiem-pasticcio) – Delft – Lutherse Kerk, Noordeinde 4 – 15:00 uur
  • 17-11-2018 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Maastricht - Cellebroederskapel, Heerenweg 32 - 16:00 uur
  • 18-11-2018 - Camerata Trajectina - Dordrecht - Energiehuis, Machine 3, Noordendijk 148 - 11:00 uur
  • 18-11-2018 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Kimswert - Laurentiuskerk, Greate Pierwei 11 - 15:30 uur
  • 22-11-2018 – Ton Le Coultre (Muziekavond voor solisten en kleine groepjes) – Peize – Studio Bon Ton, Lageweg 6 – 20:00 uur
  • 22-11-2018 – Zefiro Torna (Jowan Merckx, fluiten; De Allegorie van het Verlangen) – Arnhem – Stadstheater, Muzenzaal, Velperbinnensingel 10 – 20:00 uur
  • 22-11-2018 – Erik Bosgraaf (met Noord Nederlands Orkest) – Groningen – De Oosterpoort, Grote Zaal, Trompsingel 27 – 20:15 uur
  • 23-11-2018 – Zefiro Torna (Jowan Merckx, fluiten; De Allegorie van het Verlangen) – Den Haag – Nieuwe Kerk, Spui 175 – 00:00 uur
  • 23-11-2018 – Erik Bosgraaf (met Noord Nederlands Orkest) – Drachten – De Lawei, Laweiplein 1 – 20:00 uur
  • 23-11-2018 – Vredeborch Trio (Pauline Schenkelaars) – Zeist – Broedergemeente, Grote Kerkzaal, Zusterplein 12 – 20:15 uur
  • 24-11-2018 – Zefiro Torna (Jowan Merckx, fluiten; De Allegorie van het Verlangen) – Enschede – Grote Kerk, Oude Markt 32 – 20:00 uur
  • 24-11-2018 – Blokfluitensemble Praetorius (Requiem-pasticcio) – Oegstgeest – Pauluskerk, Warmonderweg 2 – 20:00 uur
  • 25-11-2018 – Zefiro Torna (Jowan Merckx, fluiten; De Allegorie van het Verlangen) – Utrecht – Tivoli Vredenburg, Vredenburgkade 11 – 11:00 uur
  • 25-11-2018 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Wesepe, bij Olst (Ov.) - Nicolaaskerk, Dominee E. Kreikenlaan 3 - 15:00 uur
  • 25-11-2018 - Brisk Recorder Quartet (Canηγo) - Bathmen - Dorpskerk, Kerkplein 3 - 15:00 uur
  • 25-11-2018 – Radio Antiqua (Isabel Favilla) – Laag-Keppel – Kasteel Keppel, Dorpsstraat 39 – 15:00 uur
  • 25-11-2018 – Erik Bosgraaf (met Francesco Corti) – Peize – Kerk van Peize, Kerkstraat 1 – 20:15 uur
  • 26-11-2018 – Erik Bosgraaf (met Francesco Corti) – Burgum – Kruiskerk, Nieuwstad 5 – 20:15 uur
  • 29-11-2018 - Lucie Horsch (met Thomas Dunford) - Almelo - Theater Hof 88, Elisabethhof 4 - 20:00 uur

Belgiλ

  • 24-11-2018 – Ensemble Respiro – Kortrijk – Cultureel Centrum ‘t Hoge, ’t Hoge 57 – 20:00 uur
  • 24-11-2018 – Ensemble Cannamella (Retteketet Muziekkabinet) – Antwerpen – Vleeshuis, Vleeshouwersstraat 38 – 20:00 uur
  • 30-11-2018 - Ensemble The Quest (Nadia Bierinckx) - Mortsel - Cultureel Centrum, Heilig-Kruisstraat 16 - 20:15 uur


DECEMBER 2018 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 01-12-2018 - Inκs d'Avena - Dordrecht - Augustijnenkerk, Voorstraat 216 - 20:00 uur
  • 02-12-2018 - Juho Myllylδ (met Ondrej Bernovskύ) – Bilthoven – Huize Gaudeamus, Gerard Doulaan 21 – 12:00 uur
  • 04-12-2018 - Blokfluitkwintet Five Spice – Amsterdam – Oosterkerk, Kleine Wittenburgerstraat 1 – 20:00 uur
  • 07-12-2018 – Marianta (en Rutger: "Eruit of verzuipen!!") – Leeuwarden – Theater de Bres, Schoolstraat 4 – 20:30 uur
  • 08-12-2018 – Barokensemble La Soranza (Kerstconcert) – Bussloo – Martinuskerk, Bussloselaan 17B – 15:00 uur
  • 08-12-2018 - Carole et Brullare (Kerstconcert) - Twisk - Doopsgezinde Kerk de Vermaaning, Dorpsweg 149 K - 19:30 uur
  • 13-12-2018 - Erik Bosgraaf (met Trio Cordevento) - Enschede - Muziekcentrum, Noorderhagen 27 - 20:00 uur
  • 14-12-2018 - Magda de Jong (Kaarjesmiddagconcert Musica Miniatura) - Gouda - Sint Joostkapel, Lage Gouwe 134 - 14:30 uur
  • 15-12-2018 - La Cicala Baroque Ensemble (Inκs d’Avena) - Utrecht - Tivoli Vredenburg (Handeldag), Vredenburgkade 11 - 14:00 uur
  • 15-12-2018 - Anna Stegmann (met La Risonanza) - Utrecht - Tivoli Vredenburg (Handeldag), Vredenburgkade 11 - 16:00 uur
  • 15-12-2018 – Ton Le Coultre (Kerstuivoering alle leerlingen) – Peize – Kerk van Peize, Kerkstraat 2 – 16:00 uur
  • 15-12-2018 – Barokensemble La Soranza (Kerstconcert) – Zutphen – Middenhuis Leesten, Fie Carelsenstraat 32 – 16:00 uur
  • 16-12-2018 – Barokensemble La Soranza (Kerstconcert) – Diepenveen – Voormalig Klooster Nieuw Sion, Vulikerweg 6 – 11:00 uur
  • 16-12-2018 - Erik Bosgraaf solo - Eindhoven (Podium Klassiek) - Kazerne, Paradijslaan 2-8 - 14:00 uur
  • 16-12-2018 - La Cicala Baroque Ensemble (Inκs d’Avena) - Utrecht - Amsterdam (Handeldag) - Muziekgebouw, Grote Zaal, Piet Heinkade 1 - 14:00 uur
  • 16-12-2018 - Ensemble Rossignol (met Alice Gort-Switynk, zang en blokfluiten) - Velp (Gld.) - Oude Jan, Kerkstraat 56 - 15:30 uur
  • 16-12-2018 - Carole et Brullare (Kerstconcert) - Koog aan de Zaam - de Vermaaning, Lagerdijk 34 - 16:00 uur
  • 16-12-2018 - Anna Stegmann (met La Risonanza) - Amsterdam (Handeldag) - Muziekgebouw, Grote Zaal, Piet Heinkade 1 - 16:00 uur
  • 18-12-2018 - Marianta (Kerstprogramma) - Wolvega - Zalencentrum De Rank, Kerkstraat 49 - vanaf 19:45 uur
  • 18-12-2018 – Marianta (Marita Kruijswijk) – Wolvega – Zalencentrum De Rank, Kerkstraat 49 – vanaf 19:45 uur
  • 19-12-2018 - Ensemble Rossignol (met Alice Gort-Switynk, zang en blokfluiten) - Den Haag - Kloosterkerk, Lange Voorhout 4 - 12:45 uur
  • 21-12-2018 - Blokfluitensemble FEW (met Andreascantorij) - Hattem - Andreaskerk, Markt 2 - 20:30 uur
  • 22-12-2018 - Blokfluitensemble FEW (Volkskerstsamenzang) - Zwolle - Theater de Spiegel, Spinhuisplein 14 - 19:30 uur
  • 22-12-2018 – The Royal Wind Music (Les Goϋts Rιunis) – Amsterdam – Amstelkerk, Amstelveld 10 – 20:00 uur
  • 23-12-2018 - Blokfluitensemble FEW (Volkskerstsamenzang) - Zwolle - Theater de Spiegel, Spinhuisplein 14 - 12:00 uur, 15:30 uur θn 19:30 uur

Belgiλ

  • 08-12-2018 - RedHerring (Patrick Denecker, Van Dyck’s Muziek) - Antwerpen - Begijnhofkerk, Rodestraat 39 - 15:00 uur
  • 08-12-2018 - Folkrockband Et Encore - Stasegem (Irish Night) - Turnzaal de Zuiderkouter, Speltstraat (zonder nummer) - 20:30 uur
  • 09-12-2018 - RedHerring (Patrick Denecker, Van Dyck’s Muziek) - Antwerpen - Begijnhofkerk, Rodestraat 39 - 15:00 uur
  • 14-12-2018 – Zefiro Torna (Jowan Merckx, blokfluiten) – Beigem (bij Grimbergen) – Onze-Lieve-Vrouwkerk, Zevensterre 1 – 20:30 uur
  • 16-12-2018 – Ensemble Respiro (Kerstconcert) – Gijzelbrechtegem – Parochiekerk Sint-Mattheus, Gijzelbrechtegemstraat zonder nummer (Anzegem) – 18:00 uur
  • 26-12-2018 – Ensemble Respiro (Kerstconcert) – Wevelgem – Sint-Theresiakerk, Menenstraat 462 – 16:30 uur


2019 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 08-01-2019 – Erik Bosgraaf (met Ernst Reijseger) – Amsterdam – Roode Bioscoop, Haarlemmerplein 7 – 20:30 uur
  • 09-01-2019 – Erik Bosgraaf (met Ernst Reijseger) – Amsterdam – Roode Bioscoop, Haarlemmerplein 7 – 20:00 uur
  • 13-01-2019 - Camerata Trajectina - Venray, theehuisconcert - Theehuis Odapark, Merseloseweg 117 - 15:30 uur
  • 19-01-2019 – Ensemble La Morra (Corina Marti) – Zutphen – Dat Bolwerck, Zaadmarkt 112 – 15:00 uur
  • 20-01-2019 – Erik Bosgraaf (met Cordevento) – Goirle – Annetje van Puijenbroekkapel, Thomas van Diessenstraat 1 – 12:00 uur
  • 20-01-2019 - Inκs d'Avena (met Collegium Musicum Den Haag) - Den Bosch - Willem Twee concertzaal, Prins Bernhardstraat 4-6 - 20:00 uur
  • 22-01-2019 – Altegaer (Marita Kruijswijk) – Wolvega – Zalencentrum Klijnstra, Hoofdstraat West 6 – 20:00 uur
  • 27-01-2019 - Camerata Trajectina - 's Herkenbosch - Kasteel Daelenbroeck, Kasteellaan 2 - 12:15 uur
  • 02-02-2019 – Erik Bosgraaf (met Theo Loevendie en Oene van Geel) – Amsterdam – Orgelpark, Gerard Brandtstraat 26 – 20:15 uur
  • 09-02-2019 – Trio aXolot – Amsterdam – Noorderkerk, Noordermarkt 44 – 14:00 uur
  • 13-02-2019 - Brisk Recorder Quartet (Brisk speelt Bach) - Enkhuizen - Dromedaris, Paktuinen 1 - 20:15 uur
  • 15-02-2019 - Goedhout-ensemble (met Anneke Hoekman) - Huizum (Leeuwarden) - Dorpskerk, Dorp 67 - 17:00
  • 17-02-2019 – Sabine d'Hont – Velp – Kerk Oude Jan, Kerkstraat 56 – 15:30 uur
  • 22-02-2019 - Ensemble Rossignol (met Alice Gort-Switynk, zang en blokfluiten) - Capelle aan de IJssel - Van Cappellenhuis, Dorpsstraat 164 - 20:00 uur
  • 02-03-2019 – Lucie Horsch (met Academy of Ancient Music) – Rotterdam – De Doelen, Schouwburgplein 50 – 20:00 uur
  • 03-03-2019 – Lucie Horsch (met Academy of Ancient Music) – Amsterdam – Muziekgebouw aan ‘t IJ, Piet Heinkade 1 – 15:00 uur
  • 10-03-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Ewijk - Slot Doddendael, Binnenweg 2 - 15:00 uur
  • 14-03-2019 – Erik Bosgraaf (met Nederlands Kamerkoor “Vergeten”) – Ede – Cultura, Molenstraat 45 – 20:15 uur
  • 15-03-2019 – The Royal Wind Music (Notre maistre et bon pere) – Rotterdam – Pro Rege, Oudedijk 113 – 20:00 uur
  • 15-03-2019 – Erik Bosgraaf (met Nederlands Kamerkoor “Vergeten”) – Alkmaar – Grote Sint Laurenskerk, Koorstraat 2 – 20:15 uur
  • 16-03-2019 – The Royal Wind Music (Notre maistre et bon pere) – Leeuwarden – Waalse kerk, Grote Kerkstraat 222 – 16:00 uur
  • 16-03-2019 - Erik Bosgraaf (met Nederlands Kamerkoor “Vergeten”) - Utrecht - Tivoli Vredenburg, Vredenburgkade 11 - 20:00 uur
  • 17-03-2019 - La Cicala Baroque Ensemble (Inκs d’Avena: “Naples 1759”) - Wijchen - Protestantse Kerk De Schakel, Paus Pius XIIstraat 85 - 14:00 uur
  • 17-03-2019 – Ensemble Oriana (Anneke Hoekman) – Limbricht – Salviuskerkje, Bovenstraat 52 – 15:00 uur
  • 17-03-2019 – The Royal Wind Music (Notre maistre et bon pere) – Maastricht – Cellebroederskapel, Cellebroedersstraat 4 – 16:00 uur
  • 17-03-2019 – Erik Bosgraaf (met Nederlands Kamerkoor “Vergeten”) – Groningen – De Oosterpoort, Trompsingel 27 – 20:15 uur
  • 20-03-2019 – Erik Bosgraaf (met Nederlands Kamerkoor “Vergeten”) – Kerkrade – Theater Kerkrade, Theaterplein 30 – 20:00 uur
  • 21-03-2019 – Ton Le Coultre (Muziekavond voor solisten en kleine groepjes) – Peize – Studio Bon Ton, Lageweg 6 – 20:00 uur
  • 21-03-2019 - Erik Bosgraaf (met Nederlands Kamerkoor “Vergeten”) - Amsterdam - Muziekgebouw aan 't IJ, Grote Zaal, Piet Heinkade 1- 20:15 uur
  • 22-03-2019 - Erik Bosgraaf (met Nederlands Kamerkoor “Vergeten”) - Enschede - Grote Kerk, Oude markt 32 - 20:00 uur
  • 23-03-2019 – The Royal Wind Music (Notre maistre et bon pere) – Enschede – Lasonderkerk, Lasondersingel 102 – 17:00 uur
  • 24-03-2019 – Erik Bosgraaf (met Nederlands Kamerkoor “Vergeten”) – Den Haag – Nieuwe Kerk, Spui 175 – 15:00 uur
  • 31-03-2019 – Brisk Recorder Quartet (Canηγo) – Zuiderwoude – Kerk, Zuiderwouder Dorpsstraat 1 – 16:00 uur
  • 07-04-2019 - La Cicala Baroque Ensemble (Inκs d’Avena: Naples 1759) - Wijchen - De Schakel, Pius XII straat 85 - 14:00 uur
  • 07-04-2019 – Erik Bosgraaf (met Cordevento) – Spijkkenisse – Theater de Stoep, Theaterplein 1 – 15:00 uur
  • 22-04-2019 – The Counterpoints (Thomas Triesschijn) – Ophemert – Kasteel Ophemert, Dreef 2 – 15:00 uur
  • 01-05-2019 – The Counterpoints (Thomas Triesschijn) – Den Haag – Kloosterkerk, Lange Voorhout 4 – 12:30 uur
  • 08-05-2019 - Doulce Mιmoire (Denis Raisin Dadre) - Rotterdam - Laurenskerk, Grotekerkplein 15 - 20:30 uur
  • 09-05-2019 - Doulce Mιmoire (Denis Raisin Dadre) - Amsterdam - Waalse Kerk, Walenpleintje 159 - 20:00 uur
  • 10-05-2019 - Doulce Mιmoire (Denis Raisin Dadre) - Deventer - Penninckshuis, Brink 89 - 20:15 uur
  • 11-05-2019 - Doulce Mιmoire (Denis Raisin Dadre) - Haarlem - Doopsgezinde Kerk, Frankestraat 24 - 16:00 uur
  • 12-05-2019 - Doulce Mιmoire (Denis Raisin Dadre) - Utrecht - Geertekerk, Geertekerkhof 23 - 16:30 uur
  • 15-05-2019 – Ton Le Coultre (Muziekavond blokfluitgroepen) – Peize – Kerk van Peize, Kerkstraat 2 – 20:15 uur
  • 19-05-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Muiderberg - Concert aan Zee, Kerkpad 2 - 15:00 uur
  • 26-05-2019 – Blokfluitkwintet Seldom Sene (met Klaartje van Veldhoven) – Doornenburg – Kasteel Doornenburg, Kerkstraat 27 – 15:00 uur
  • 28-05-2019 - Duo Alicante (met Alice Gort-Switynk, zang en blokfluiten) - Amsterdam - Thomaskerk, Prinses Irenestraat 36 - 12:30 uur
  • 22-06-2019 – Erik Bosgraaf (met Cordevento) – Schipluiden – Kerkje ‘t Woudt, ’t Woudt 25 – 20:00 uur
  • 29-09-2019 - Ensemble Rossignol (met Alice Gort-Switynk, zang en blokfluiten) - Zaandijk - Museum Honig Breethuis, Lagedijk 80 - 16:00 uur
  • 04-10-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Balk - It Breahϋs (Muziek aan de Luts), Van Swinderenstraat 6 - 20:30 uur
  • 05-10-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Baarn - Paaskerk, Oude Utrechtse weg 4 - 20:15 uur
  • 06-10-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Harlingen - Doopsgezinde kerk, Zoutsloot 50 - 12:00 uur
  • 12-10-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Veenendaal - Westerkerk, Goudvink 2 - 16:00 uur
  • 13-10-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Amsterdam - Orgelpark, Gerard Brandtstraat 26 - 20:15 uur
  • 17-11-2019 – Ensemble Oriana (Anneke Hoekman) – Waalre – Willibrorduskerk, Oude Torenstaat 2 – 15:00 uur
  • 12-01-2020 – Robert de Bree – Wieringerwerf – Theater Cultuurschuur, Loggersplein 1 - 15:00 uur

Belgiλ

  • 13-01-2019 – RedHerring (Patrick Denecker) – Willebroek – Kasteel Bel-Air, Mechelsesteensweg 102 – 11:00 uur.
  • 15-01-2019 – Erik Bosgraaf (met Ernst Reijseger) – Brussel – Vlaams-Nederlands Huis deBuren, Leopoldstraat 6 – 12:30 uur
  • 16-01-2019 – Erik Bosgraaf (met Ernst Reijseger) – Brugge – KAAP / De Werf, Werfstraat 108 – 20:30 uur
  • 08-02-2019 - Ensemble Isabella (West Classic Ieper, 'Fantasticke Love') - Poperinge - Gotische Zaal Stadhuis - 20:15 uur
  • 09-02-2019 - Ensemble Isabella (Cultuurcentrum Zwaneberg Klassiek, 'Fantasticke Love') - Heist-op-den-Berg - Kerk Heist-Goor, Pastoor Mellaertsstraat 1 - 20:00 uur
  • 10-02-2019 - Ensemble Isabella (Musica Flandrica Damme, 'Fantasticke Love') -
  • 16-02-2019 - Manus (Nadia Bierinckx) - Puurs - Cultureel Centrum de Kollebloem, Kloosterhof 1 - 20:00 uur
  • 23-02-2019 – Folkrockband Et Encore – Deerlijk (Croqrock) – Buurthuis de Wieke, Wiekeplein 1 – vanaf 20:15 uur
  • 24-02-2019 – RedHerring (Patrick Denecker) – Antwerpen – Begijnhofkerk, Rode Straat 39 – 15:00 uur.
  • 02-05-2019 – Ensemble The Quest (Nadia Bierinckx) – Merksem (bij Antwerpen) – Cultuurcentrum Merksem, Nieuwdreef 135 – 20:00 uur
  • 12-05-2019 – RedHerring (Patrick Denecker) – Antwerpen – Begijnhofkerk, Rode Straat 39 – 15:00 uur.


Deze pagina is een onderdeel van de Nederlandse Blokfluitpagina

Reacties zijn welkom bij de webmaster: anton@blokfluitpagina.nl