BLOKFLUITCONCERTEN

Om een goed overzicht te krijgen van concerten van blokfluitensembles en andere muziekgroepen waar een blokfluitspeler in meespeelt, zijn wij begonnen met het inventariseren van de groepen en hun concerten in Nederland en Belgiλ. Zo kan iedereen zien of er bij hem of haar in de buurt een interessant concert wordt gegeven.
Klik op de link naar de betreffende groep of neem contact op met de concertzaal voor meer informatie over het concert.
Wil je een concert of een nieuwe groep opgeven, stuur dan een e-mailbericht naar de redactie: Herman Kaldewaij, e-mailadres: hermank@blokmuz.nl.

vanaf 1 juni zijn er weer kleinschalige optredens met maximaal 30 bezoekers mogelijk, maar controleert u s.v.p. van tevoren of de betreffende concerten wel of niet doorgaan.


JUNI 2020 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 14-06-2020 - Ensemble Corona (Heleen Gerretsen met vocaal ensemble Larynx) - Amsterdam, Concertzaal Museum De Hermitage, Amstel 51 - 14:00 uur, toegang vrij voor museumbezoekers
  • 20-06-2020 – Cohda Kwartet – Sneek – NoorderkerkZaal, Leegeweg 38 – 20:00 uur, reserveren verplicht. Voor de gelijktijdige livestreamuitzending kunnen ook tickets worden gekocht

Belgiλ

  • ...


JULI 2020 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 19-07-2020 – Sabine d'Hont (met Remco Jacobs) – Soest – Oude Kerk, Torenstraat 1 – 15:30 uur
  • 22-07-2020 - Ensemble Rossignol (Ik zou zo graag…) - Oostkapelle - Dorpskerk, Waterstraat 2 - 20:00 uur

Belgiλ

  • ...


AUGUSTUS 2020 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 08-08-2020 – Aventure Ensemble – Kraggenburg, Noordoostpolder (Festival Via Musica) – Oude Fruitschuur, Hertenpad 12 – 11:45 uur, 14:00 uur θn 16:15 uur
  • 23-08-2020 – Alice Gort-Switynk (met Anja Hendrikx) - Sittard-Geleen – Zuyderland Ziekenhuis, dr. H. van der Hoffplein 1 – 16:00 uur

Belgiλ

  • ...


SEPTEMBER 2020 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 07-09-2020 – Ensemble Corona (Heleen Gerretsen; Sancta Susanna) – Hoorn, Terschelling – Sint Janskerk – Dorpstraat 27 – 20:00 uur
  • 10-09-2020 – Erik Bosgraaf (met Nederlands Kamerkoor “Vergeten”) – Amsterdam – Muziekgebouw aan ’t IJ, Grote Zaal, Piet Heinkade 1 – 20:15 uur
  • 12-09-2020 – Vrijstatig Volkje (Marita Kruijswijk) – Leeuwarden (Stadhouderlijk Verlovingsfeest) – tuin Hotel-Paleis Stadhouderlijk Hof, Hofplein 29 – 17:00 uur tot 22:00 uur. Met diner, reserveren verplicht.
  • 12-09-2020 – Erik Bosgraaf (met Nederlands Kamerkoor “Vergeten”) – Alkmaar – Theater de Vest, Grote Zaal, Canadaplein 2 – 20:15 uur
  • 13-09-2020 – Erik Bosgraaf (met Nederlands Kamerkoor “Vergeten”) – Rotterdam – De Doelen, Jurriaanse Zaal, Schouwburgplein 50 – 14:15 uur
  • 19-09-2020 – Erik Bosgraaf (met Nederlands Kamerkoor “Vergeten”) – Eindhoven – Muziekgebouw Eindhoven, Kleine Zaal, Heuvel Galerie 140 – 20:15 uur
  • 25-09-2020 – Altegaer (Marita Kruijswijk; Een wereld van weleer, wijn, wind en water) – Oosterwolde – de Miente, Snellingerdijk 39 – 14:00 uur
  • 27-09-2020 – Barokensemble Giardino Musicale (Eva Harmuthovα) - Amsterdam – Thomaskerk, Prinses Irenestraat 36 – 10:30 uur
  • 27-09-2020 – Black Pencil (met ensemble Insomnio) – Utrecht – Tivoli Vredenburg, Zaal Hertz, Vredenburgkade 11 – 16:00 uur

Belgiλ

  • ...


OKTOBER 2020 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 03-10-2020 – Lucie Horsch (solorecital) – Amsterdam – Noorderkerk, Noordermarkt 48 – 14:00 uur
  • 04-10-2020 – Erik Bosgraaf (met Trio Cordevento) – Rolde – Jacobuskerk, Kerkbrink 5 – 15:00 uur
  • 04-10-2020 – Lucie Horsch (met Thomas Dunford) – Peize – Oecumenische Dorpskerk, Kerkstraat 2 – 16:00 uur
  • 05-10-2020 – Lucie Horsch (met Thomas Dunford) – Rotterdam – Laurenskerk, Grotekerkplein 27 – 20:30 uur
  • 06-10-2020 – Helma Hartman (kinderworkshop kinderboekenweek) – Zwijndrecht – Bibliotheek, Norderstedtplein 8 – vanaf 15:30 uur
  • 08-10-2020– The Scroll Ensemble (The Real Beethoven) – Nederhorst Den Berg – Het Jagthuis, Middenweg 88 – 20:00 uur
  • 15-10-2020 – NewCollegium (Ines d’Avena; CD-presentatie Telemann, Kameleon) – Amsterdam Oud-Zuid – Aemstelrande Concerten, Amsteldijk 89 – 20:15 uur, reserveren verplicht
  • 18-10-2020 – Lucie Horsch (met Alexandra Nepomnyashchaya) – Blokzijl – Grote Kerk, Brouwerstraat 11 – 16:30 uur
  • 23-10-2020 - Ambigu #4: Contactus (Juho Myllylδ: blokfluiten) - Amsterdam - Museum 't Kromhout, Hoogte Kadijk 147 - 20:00 uur
  • 24-10-2020 – Erik Bosgraaf (met Cordevento XL) – Groningen – Lutherse Kerk, Haddingestraat 23 – 15:00 uur
  • 25-10-2020 – Erik Bosgraaf (met Cordevento XL) – Oldeberkoop – Bonifatiuskerk, Willine Prinsstraat 2 – 15:00 uur
  • 30-10-2020 – Erik Bosgraaf (met Phion Orkest) – Rijssen – Parkgebouw, Oosterhofweg 49 – 20:00 uur
  • 31-10-2020 – Erik Bosgraaf (met Phion Orkest) – Enschede – Grote Kerk, Oude markt 32 – 20:00 uur

Belgiλ

  • 11-10-2020 – Jan van Hoecke (met Dominik Riepe) – Ertvelde, Evergem – Stoepekapel, Klein Kapittelei 4, Stoepe – 11:00 uur
  • 18-10-2020 – Ensemble Isabella (de tijd van Van Eyck; Marie Verstraete) – Mariakerke – Onze-Lieve-Vrouwgeboortekerk, Mariakerkeplein – 10:00 uur


NOVEMBER 2020 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 01-11-2020 – Erik Bosgraaf (met Phion Orkest) – Arnhem – Musis Sacrum, Velperbinnensingel 15 – 11:00 uur
  • 14-11-2020 - Cambiamento Musicale - Oosterbeek - de Herberg, Pietersbergseweg 19 - 14:30 uur
  • 15-11-2020 – Alice Gort-Switynk (met vocaal ensemble Ars Musica) – Venray – Odapark, theehuis, Meldersloseweg 117 – 11:00 uur
  • 21-11-2020 – Imbue Folk (Remy Schreuder; voorprogramma FAUN) – Utrecht – Tivoli Vredenburg, Vredenburgkade 11 – 18:30 uur
  • 26-11-2020 – Lucie Horsch (met Bachvereniging) – Kampen – Broederkerk, Broederstraat 16 – 20:15 uur
  • 28-11-2020 – Lucie Horsch (met Bachvereniging) – Rhenen – Cunerakerk, Kerkplein – 20:15 uur
  • 29-11-2020 – Ensemble Oriana (Anneke Hoekman) – Limbricht – Salviuskerkje, Bovenstraat 52 – 14:00 uur

Belgiλ


DECEMBER 2020 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 06-12-2020 – Barokensemble Giardino Musicale (Eva Harmuthovα) - Amsterdam – Thomaskerk, Prinses Irenestraat 36 – 10:30 uur
  • 12-12-2020 – Ensemble Animι (Gerlinde Neele) – Doornspijk – De Rozenhof – Rode Landsweg 18 – 19:30 uur
  • 12-12-2020 – Alice Gort-Switynk (met mannenkoor Edoza) – Joure – De Oerdracht, Elias Annes Borgerstraat 46 – 19:30 uur

Belgiλ

  • ...


CONCERTEN IN 2021 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 12-02-2021 – Erik Bosgraaf (met Izhar Elias en anderen, CD-presentatie) – Leiden – Stadsgehoorzaal, Breestraat 60 – 20:00 uur
  • 14-02-2021 - Ensemble Rossignol (Ik zou zo graag…) - Workum (Workum klassiek) - Doopsgezinde kerk, Noard 102 - 15:00 uur
  • 16-02-2021 – Lucie Horsch (met Thomas Dunford) – Utrecht – Tivoli Vredenburg, Zaal Hertz, Vredenburgkade 11 – 20:00 uur
  • 17-02-2021 – Lucie Horsch (met Thomas Dunford) – Zwolle – Grote Kerk, Grote markt 18 – 20:30 uur
  • 19-02-2021 – Lucie Horsch (met Thomas Dunford) – Eindhoven – De Kapel, Mercuriuslan 1b – 20:15 uur
  • 20-02-2021 – Lucie Horsch (met Thomas Dunford) - Amsterdam – Waalse Kerk, Walenpleintje 159 – 16:00 uur
  • 21-02-2021 – Lucie Horsch (met Thomas Dunford) – Schokland – Kerkje op Schokland, Middelbuurt 3 – 11:00 uur
  • 23-02-2021 – NewCollegium (Ines d’Avena: Telemann, Kameleon) – Almere – Kunstlinie Almere Flevoland, Kleine Zaal, Esplanade 10 – 20:30 uur
  • 24-02-2021 – NewCollegium (Ines d’Avena: Telemann, Kameleon) – Amsterdam – Muziekgebouw aan ’t IJ, Grote Zaal, Piet Heinkade 1 – 20:15 uur
  • 26-02-2021 – NewCollegium (Ines d’Avena: Telemann, Kameleon) – Rotterdam – Laurenskerk, Grotekerkplein 15 – 20:30 uur
  • 27-02-2021 – NewCollegium (Ines d’Avena: Telemann, Kameleon) – Utrecht – Gasthuis Leeuwenbergh, Servaasbolwerk 1a – 20:00 uur
  • 28-02-2021 – Barokensemble Giardino Musicale (Eva Harmuthovα) – Berkel-Enschot – Cultureel Centrum De Schalm, Trappistinnentuin 77 – 11:30 uur
  • 28-02-2021 – NewCollegium (Ines d’Avena: Telemann, Kameleon) – ‘s Hertogenbosch – Willem Twee Toonzaal, Prins Bernardstraat 4 – 11:00
  • 07-03-2021 – NewCollegium (Ines d’Avena: Telemann, Kameleon) – Den Haag – Nieuwe Kerk, Spui 175 – 20:15 uur
  • 22-04-2021 – Ensemble Into the Winds (Marion le Moal) – Dronten – De Meerpaal, Kleine Zaal, De Rede 80 – 20:30 uur
  • 23-04-2021 – Ensemble Into the Winds (Marion le Moal) – Haarlem – Doopsgezinde Kerk, Frankestraat 24 – 20:15 uur
  • 24-04-2021 – Ensemble Into the Winds (Marion le Moal) – Utrecht – Pieterskerk, Pieterskerkhof 3 – 20:00 uur
  • 21-05-2021 – Ensemble Rossignol (“Vrouw”) – Huizum, Leeuwarden – Dorpskerk, Huizum Dorp 67 – 17:00 uur

Belgiλ

  • 28-03-2021 – Ensemble Isabella (Marie Verstraete) – Bekegem – Sint-Amanduskerk, Bevrijdingsweg 1 – 18:00 uur
  • 25-04-2021 – Ensemble Into the Winds (Marion le Moal) – Roeselare – De Spil, Hippoliet Spilleboutdreef 1 – 20:15 uur
  • 30-04-2021 – Trio ArgiminA (Nadia Bierinckx) – Mortsel – Cultuurcentrum Mortsel, Heilig-Kruisstraat 16 – 20:15 uur
  • 11-06-2022 – Trio ArgiminA (Nadia Bierinckx) – Dilbeek – Cultuurcentrum Westrand, Kamerijklaan 46 – 20:00 uur

 


Deze pagina is een onderdeel van de Nederlandse Blokfluitpagina

Reacties zijn welkom bij de webmaster: anton@blokfluitpagina.nl